• Naujienos
 • Į „Vikingų dienas“ Suomijoje – su Kauno regiono įmonių verslo pasiūlymais

  Į „Vikingų dienas“ Suomijoje – su Kauno regiono įmonių verslo pasiūlymais

  Šių metų gegužės 23-25 dieną vyko jau 8 metus organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network darbuotojams – „Vikingų dienos“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių rinkosi Suomijoje, Turku mieste. Susitikime dalyvavo 48 tinklo ekspertai iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Nyderlandų.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiame renginyje dalyvauja jau penkis metus iš eilės. Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network tinklo darbuotojos pristatė Kauno regiono įmones – KPPAR narius ir tinklo klientus – ieškančius bendradarbiavimo partnerių minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi įmonių poreikiai, bandoma surasti joms klientų, pirkėjų, bendradarbiavimo partnerių.

  Renginio metu Enterprise Europe Network darbuotojams buvo pristatyta Suomijos rinka. Šios šalies įmonės itin domisi bendradarbiavimu su tekstilės, sveikos gyvensenos produktų gamintojais ir tiekėjais, ieško metalo apdirbimo, inžinerijos, informacinių technologijų ir kt. sričių partnerystės galimybių. Ypatingai daug dėmesio buvo skiriama Turku regionui, kuris išsiskiria itin stipriais biotechnologijos, laivybos, logistikos, informacijos ir komunikacijos technologijų sektoriais.

  Dalyvaujant „Vikingų dienose“ aktyviai mezgami ryšiai su kitų šalių tinklo atstovais. Šiemet įvyko net 123 asmeniniai tinklo darbuotojų susitikimai. „Užmegzti asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti nariams kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus Kauno regiono kompanijų poreikių viešinimas, jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie gaunamą naudą rūmų nariams kalba Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė.

  Jei domina partnerių paieškos galimybės užsienio šalyse – kviečiame susisiekti su Enterprise Europe Network tinklo atstovais Kaune (tel.: 8 623 73 520; agne.jaraite@chamber.lt
  )Skip to content