• Naujienos
 • Honkongas ir Lietuva – pirmieji verslo žingsniai

  Honkongas ir Lietuva – pirmieji verslo žingsniai

  Grupė įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų iš visos Lietuvos pasinaudojo ES struktūrinių fondų parama programoje „Tarptautinės parodos ir verslo misijos“ ir balandžio pabaigoje išvyksta į tarptautinę verslo parodą Honkonge. Kaip teigia šio projekto vadovė bei individualios įmonės „Svaja“ savininkė Stasė Burakienė, „Kinija ekonomiškai labai auganti, didelės rinkos šalis, ir labai svarbu šiai rinkai pateikti kažką išskirtinio, kūrybiško, intelektualaus“.

  Lietuvos smulkios įmonės pristatys savo produkciją tarptautinės parodos dalyviams, susipažins su įmonėmis, veikiančiomis visame pasaulyje – Azijoje, Europoje, Afrikoje, Amerikoje. Tai gera proga smulkiam verslui rasti naudingų kontaktų Kinijos rinkoje.

  Dalyvavimas parodose suteikia puikią galimybę nustatyti vartotojų poreikius ir prioritetus, pasitikrinti savo konkurencinę padėtį, įgytus pranašumus ar realius trūkumus.

  Ši finansinė parama padeda įmonėms išplėsti produkcijos bei paslaugų eksporto mastą.

  Įmonių ir individualia veikla užsiimančių asmenų bendradarbiavimas, būrimasis į klasterius leidžia plėsti eksporto iniciatyvas, prisistatymas bendrame stende verslininkams kainuoja mažiau, geriau reprezentuoja Lietuvą, verslo potencialą, stiprina šalies įvaizdį.

  Versle neegzistuoja nei sienos, nei tautybės, o šiuolaikinis pasaulis atveria begalę galimybių, leidžia drąsiau realizuoti savo galimybes bei garsinti Lietuvos vardą. Labai svarbu, kad tęstųsi VšĮ „Versli Lietuva“, atsakingos už įmonių verslumo bei eksporto skatinimą, teikiama parama smulkiam ir vidutiniam verslui. Toks yra ir Europos struktūrinių fondų paramos tikslas – skatinti smulkų ir vidutinį verslą, mažinti ekonominę ir socialinę atskirtį tarp šalių, atskirų regionų ir socialinių grupių.

  Stasė Burakienė,

  individualios įmonės „Svaja“ savininkė

Skip to content