• Naujienos
 • „Gyvenimo“ šventėje pagerbti žmonės ir jų darbai

  „Gyvenimo“ šventėje pagerbti žmonės ir jų darbai

  Jau septynioliktą kartą Prienų rajono ir Birštono krašto laikraštis „Gyvenimas“(redaktorė Ramutė Šimukauskaitė) subūrė žmones į tradicinę šventę, kurioje buvo paskelbti skaitytojų išrinktieji 2013 Metų žmonės, pagerbti kraštiečiai už jų prasmingus ir visuomenei reikalingus darbus, pasiekimus kultūros, sporto, švietimo, žemės ūkio, verslo srityse, bendruomenių gyvenime.

  Pirmąkart „Gyvenimo“ padėkos šventėje dalyvavę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinis direktorius Vytautas Šileikis įteikė rūmų padėkas už verslo aktyvinimą Prienų rajone. Sausio 7 d. prie rūmų buvo įkurta Prienų verslininkų atstovybė, kuri telks vietos verslininkus bendradarbiavimui, dialogui su valdžia ir bendruomene. Padėkos skirtos Prienų verslininkų klubo kūrimo iniciatoriui, Kauno PPAR tarybos nariui, UAB „Hidrosta“ generaliniam direktoriui Valdui Paulauskui ir asocijuotai verslininkų veiklai pritarusiam Prienų rajono savivaldybės merui Vytui Bujanauskui.

  Rūmų atstovai pagerbė ir UAB „Wilara“ direktorių Gediminą Olsevičių, kuris sukūrė bitininkystės verslą, aktyviai įsitraukė į vietos bendruomenės veiklą ir garsina Prienus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Padėka apdovanotas verslininkas sakė, kad „sėkmingas gyvenimas yra tas, kuris nueinamas mažais žingsneliais, neprarandant krypties ir užsibrėžto tikslo“.

  2013 Metų projekto nominaciją pelnė didelio kraštiečių palaikymo sulaukęs Paramos ir labdaros koncertas, skirtas sudegusios Balbieriškio bažnyčios atstatymui paremti.

  2013 m. Birštono krašto žmogumi išrinkta Birštono viešosios bibliotekos direktorė Alina Jaskūnienė.Gyvenimo“ laikraščio skaitytojai 2013 Metų žmogumi taip pat išrinko Daivą Veclovienę – Veiverių centro bendruomenės pirmininkę, Veiverių gimnazijos mokytoją. Trečioji 2013 Metų žmogaus nominacija įteikta Balbieriškio parapijos klebonui Remigijui Veprauskui.

  Birštono savivaldybė nominaciją už Birštono vardo garsinimą šiemet skyrė Birštono kultūros centro direktoriui Zigmui Vileikiui, kuris į kurortą su paskyrimu atvyko prieš 35 metus ir kurio dėka kasmet surengiama apie 100 įvairiausių renginių, Kultūros centre susibūrę 18 kolektyvų.

  Jau nuo pat pirmųjų padėkos švenčių rūmų narys UAB „Doleta“ skiria savo padėkas ir prizus geriausiems abiejų savivaldybių mokiniams. Bendrovės savininkas Vytautas Silevičius šiemet spaudė rankas net keturiems pažangiems ir aktyviems moksleiviams: Giedrei Kederytei ir Dovydui Vaitkevičui iš Birštono gimnazijos ir „Žiburio“ gimnazijos dešimtokui Lukui Maciulevičiui ir abiturientui Vytautui Trakymui.

  Šventėje, kurioje dalyvavo Seimo narys Andrius Palionis, savivaldybių vadovai, kiti garbūs žmonės, buvo įteikta daug ir kitų padėkų.

  Parengta pagal laikraščio „Gyvenimas“ pateiktą medžiagą. Kazio Lazausko nuotraukos
Skip to content