• Naujienos
 • Gruodžio 1-osios iškilmingo verslo bendruomenės vakaro programa

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, tęsdami ilgametę tradiciją, kviečia narius ir bičiulius į didžiausios verslo bendruomenės Lietuvoje šventinį vakarą, kuris vyks gruodžio 1 d. (penktadienį) 18:00 val. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas).

  Iškilmingoje šventėje drauge džiaugsimės per pastaruosius metus itin gausiai išaugusios verslo bendruomenės narių pasiekimais, apdovanosime labiausiai nusipelniusius bendruomenės narius, padėkosime vieni kitiems ir partneriams. Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, neabejojame, kad į iškilmingą renginį tradiciškai ir gausiai susirinks verslo bendruomenės nariai, svečiai iš valdžios ir valstybės valdymo institucijų, švietimo ir mokslo įstaigų, socialinių partnerių bei žiniasklaidos atstovai.

  Šventinio vakaro metu svečių lauks muzikinė programa, kurioje skambės populiariausios Lietuvoje operinės grupės „EL FUEGO“ atliekami kūriniai.

  Iškilmingoje šventėje gražiausias roko balades dovanos Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, jiems fortepijonu akomponuos Feliksas Zakrevskis.

  Šokti kviesime kartu su populiariosios muzikos grupe „DAR“, kuri atliks jau gerai žinomas ir klausytojų pamėgtas dainas. Šventinis verslo bendruomenės vakaras neapsieis be vaišių ir staigmenų.

  Dėkodami, kad esate Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės dalimi, kviečiame drauge palydėti 2023-uosius, susitikti, pabendrauti, pasveikinti metų nominacijų laureatus bei pasidžiaugti turininga koncertine programa.

  Skambant vieno žinomiausių Lietuvoje saksofonisto Juozo Kuraičio muzikai, svečiai pasitinkami nuo 17:30 val.

  Bilieto kaina : 120,00 Eur /1 asm; 220,00 Eur /2 asm.

  Registracija vyksta iki lapkričio 20 d. el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527. Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

   

   

Skip to content