• „Global Access Program“: kaip patekti ir įsitvirtinti JAV rinkoje

  Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management programoje „Global Access Program“ (GAP) pernai dalyvavo 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinkąTarp jų pirmą kartą istorijoje – 4 įmonės iš Lietuvos: „NFQ Technologies“, „Novameta“, „SBA baldai“ ir „Vikeda“.

  Programos metu verslo mokyklos, kuri 2018 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 18-ą vietą pasaulyje, MBA studentų komandos atlieka išsamų rinkos tyrimą, kurio metu apklausiami 125-150 potencialūs klientai, rinkos ekspertai, distributoriai bei apsilankoma 3-4 parodose. Atsižvelgiant į rezultatus, įmonėms yra parengiami strateginiai verslo planai su konkrečiomis verslo plėtros rekomendacijomis.

  „Novametos“ plėtros programą ruošę specialistai iš JAV dirbo pernykštį rudenį. Jie atliko tyrimą ir parengė veiksmų planą, kaip įsilieti į JAV rinką. Tai patirties turintys ir žinomose kompanijose sėkmingai dirbantys specialistai, dar gilinantys žinias vienoje garsiausių pasaulio verslo mokyklų.

  Kovo 25-26 d. Lietuvoje viešės „Global Access Program“  vykdomasis direktorius Fredrik Leuhuzen, kuris lankysis verslo asociacijose ir susitiks su įmonėmis, kurios dar šiemet norėtų patekti į programą (paraiškų pateikimo terminas baigiasi balandžio 1 d.).

  Daugiau apie programą galite paskaityti priede. Papildomos informacijos kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną (laimutis.abeciunas@urm.lt).

  Susidomėjusius šia programa rūmų narius gali pakonsultuoti UAB  „Novameta“ komercijos direktorius Linas Launikonis, tel. 8609 98576, el. paštas – linas@novameta.lt

  Skaityti plačiau

Skip to content