• Naujienos
 • Gėlėmis miestą papuošęs rūmų klubas „Verslas Kaunui“ laukia naujų idėjų

  Gėlėmis miestą papuošęs rūmų klubas „Verslas Kaunui“ laukia naujų idėjų

  Tik prieš pusę metų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įsteigtas paramos klubas „Verslas Kaunui“ savo pavyzdžiu jau parodė, kad bendromis pastangomis galima sukurti gražių permainų mieste. Klubo iniciatyva nuo pavasario Savanorių prospektą puošia žydinčios gėlės. Keli šimtai elektros apšvietimo stulpų abipus vienos pagrindinių miesto gatvių „sužydėjo“ raudonais pelargonijų žiedais. Miesto savivaldybė rūpinosi, kad gėlės būtų prižiūrimos, laistomos visą sezoną.

  Pirmajai iniciatyvai klubo nariai – UAB „Novameta“, „Romasta group“ „Serfas“, „Centrako“, „Autotoja“, „Aša“, „Liningas“, „SDG“, „Selteka“, „Liuks“, „Skubios siuntos“, „Metga“, „Verslo aljansas“, „IBIS Kaunas Centre“ ir „Swedbank“ – skyrė keliasdešimt tūkstančių litų.

  Gėlės džiugino ir kauniečius, ir svečius, ir vairuotojus, ir praeivius. Todėl kitais metais, pavasarį, „Verslas Kaunui“ vėl organizuos akciją „Žydim“ ir kvies prie jos prisijungti kuo daugiau miesto įmonių ir žmonių.

  Klubas laukia naujų idėjų, kurios ugdytų bendruomeniškumą, gražintų ir gyvintų miestą, kurtų pridėtinę vertę miesto bendruomenei, kad visiems būtų jaukiau ir gražiau gyventi. Klubas skatina kitas organizacijas ir asmenis kurti ir teikti naujus pasiūlymus, kurie įtrauktų kuo daugiau organizacijų ir žmonių, vienytų atskirų visuomenės grupių interesus.

  Šiuo metu pasirinktos tokios paramos kryptys: Kauno ar atskirų jo dalių „gyvinimas“ (apleistų pastatų, erdvių apipavidalinimas, renginiai); Kauno miesto gražinimas; Kauno miesto švarinimas; visuomenės švietimas ir verslumo skatinimas; saugumo Kauno mieste didinimas; vaikų, paauglių bei jaunimo laisvalaikio zonų/centrų kūrimas; Kauno miesto bendruomenės sveikatinimas; senų ir pagyvenusių žmonių atskirties mažinimas; projektai, skatinantys įvairias visuomenės grupes dalyvauti kompetencijų/įgūdžių mainuose; įvairias visuomenės grupes vienijantys projektai.

  „Verslas Kaunui“ neremia politinių ir religinių organizacijų projektų, atskirų asmenų, nesprendžia materialinių problemų, pirmenybę teikia tęstiniams projektams, turintiems ilgalaikės išliekamosios vertės, „duodantiems meškerę, bet ne žuvį“.

Skip to content