• Forumas su Korėjos investuotojais

  Korėjos Respublikos ambasada Varšuvoje kartu su Korėjos Užsienio prekybos ir investicijų centro (Korean Trade Center (KOTRA), Investment Providing Center) atstovybe Lenkijoje, konsultuojančia Korėjos kompanijas investavimo užsienyje klausimais, spalio 14 d. 16.00 val. diplomatinių santykių užmezgimo 20-čio proga organizuoja ekonomikos forumą „Novotel“ viešbutyje (Gedimino pr. 16) Vilniuje.

  Renginyje dalyvaus apie 10 – 15 KOTRA ir keleto stambių Korėjos kompanijų, turinčių savo padalinių Lenkijoje (pvz. LG Electronics), atstovai, kurie suinteresuoti susipažinti su investavimo aplinka ir galimybėmis Lietuvoje.

  Savo ruožtu, svečiai pasirengę supažindinti Lietuvos verslo atstovus su paramos tiesioginėms Korėjos investicijoms užsienyje programomis, svarbiausiais Korėjos investuotojų interesais Lietuvoje, galimybėmis suaktyvinti ir gilinti bendradarbiavimą su Lietuvos valdžios institucijomis. Taip pat svečiai pasirengę trumpai apžvelgti Korėjos ekonomikos ypatumus, Korėjos EXIM banko vaidmenį ir veiklą, galimus finansinės paramos Korėjos investicijoms užsienyje mechanizmus, užmegzti tiesioginius kontaktus su potencialiais verslo partneriais Lietuvoje.

  Dėl dalyvavimo prašoma kreiptis iki spalio 11 d. imtinai elektroniniu paštu asta.smitaite@urm.lt
  , nurodant dalyvausiančio asmens vardą, pavardę, telefono numerį bei elektroninio pašto adresą.

  Išsamiau – prisegtuke:

  20111014-Korea-LithuaniaBusinessForum-program.doc

Skip to content