• Europos profesinių gebėjimų savaitė

  Po sėkmingos praėjusių metų iniciatyvos 2017 m. lapkričio 20–24 d. Europos Komisija rengia antrąją Europos profesinių gebėjimų savaitę, kurios metu siekiama paskatinti žmones atrasti savo talentus ir gebėjimus, jais naudotis ir tobulinti juos pasitelkiant profesinį rengimą ir mokymą.

  Už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos mobilumą atsakinga Europos Komisijos narė Marianne Thyssen sakė: „Pažangioje darbo rinkoje profesinis rengimas ir mokymas yra pažangus pasirinkimas. Įsitikinimas, kad profesinis rengimas ir mokymas yra prastesnis nei universitetinis išsilavinimas, yra klaidingas. Vertingas tiek profesinis rengimas ir mokymas, tiek universitetinis išsilavinimas! Antrąją Europos profesinių gebėjimų savaitę daugiausia dėmesio bus skiriama daugybei profesinio rengimo ir mokymo galimybių ir patirčių visoje Europoje, siekiant parodyti, kad profesinis rengimas ir mokymas ir pameistrystės programos – puikus prioritetinis pasirinkimas.“

  Per Europos profesinių gebėjimų
  savaitę visoje Europoje vyksta daugiau kaip 1000 renginių. Šiuose renginiuose ne tik rodoma, kaip profesinis rengimas ir mokymas itin padeda ugdyti gebėjimus, kurti darbo vietas, diegti inovacijas, didinti konkurencingumą, bet ir siekti asmeninio tobulėjimo.

  Informaciją apie visus per Europos profesinių gebėjimų savaitę vykstančius renginius galima rasti ČIA

  Lietuvos 2016 m. profesinio rengimo ir mokymo ataskaita

  Daugiau informacijos: http://europa.eu/!Bn43kw

Skip to content