• Naujienos
 • Europos darbdavių dienų kulminacija – padėkos šalies darbdaviams

  Europos darbdavių dienų kulminacija – padėkos šalies darbdaviams

  Daugiausiai naujų tikslinių darbo vietų 2015 m. sukūrusiems šalies darbdaviams Lietuvos darbo birža įteikė apdovanojimus. Nominuojami darbdaviai pernai sukūrė 312 naujų darbo vietų ir įdarbino 754 teritorinėse darbo biržose registruotus darbo ieškančius žmones. Darbdaviai pretendavo į keturias nominacijas: „Už iniciatyvą pradėti ir plėtoti verslą“ (buvusio darbo biržos kliento 2015 metais įkurta įmonė ir į įsteigtas neterminuoto darbo vietas įdarbinti darbo biržoje registruoti asmenys); „Už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose“ (sukurtos naujos neterminuoto darbo vietos didžiausio nedarbo teritorijose ir į jas įdarbinti darbo ieškantys žmonės); „Už socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką“ (neterminuotam darbui įdarbinti asmenys su papildomo rėmimo požymiu, ypač neįgalieji ir ilgalaikiai); „Už jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimą“ (neterminuotam darbui įdarbinti jaunuoliai iki 29 metų).

  Į visas nominacijas buvo atrenkami darbdaviai, daugiausiai įdarbinę nedirbančių žmonių nenaudojant subsidijų. Buvo atsižvelgiama į darbuotojų kaitą įmonėje, darbo sąlygas, neterminuotų darbo sutarčių su naujai priimamais darbuotojais sudarymo skaičių, įsiskolinimų valstybei nebuvimą ir įmonės prestižą.

  Galutinei atrankai Lietuvos darbo biržai buvo pristatytos 56 šalies įmonės, vykdančios veiklą prekybos, statybos, logistikos, maisto pramonės ir kitose srityse. Iš jų buvo atrinkta ir nominacijoms pristatyta 21 įmonė.

  Rūmų nariui UAB „Gulbelė“ (Šakiai) šiuose apdovanojimuose atiteko II vieta nominacijoje „Už jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimą“ didžiųjų įmonių kategorijoje.

  Pagerbdama Kauno regiono darbdavius Kauno teritorinė darbo birža apdovanojo rūmų narį UAB „Garlita“ už inovacijų diegimą Kauno regione.

Skip to content