• Euro seminarai Kaune

  Euro seminarai Kaune

  2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis kauniečių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?

  Į šiuos ir kitus Kauno gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks lapkričio 26 d. ir gruodžio 5 d. Kaune.

  Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos atstovai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.

  GYVENTOJAI SEMINARE LAPKRIČIO 26 D., TREČIADIENĮ, LAUKIAMI KAUNO KULTŪROS CENTRE „TAUTOS NAMAI“ (VYTAUTO PR. 79), PRADŽIA 14:30 VAL.

  ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS LAPKRIČIO 26 D., TREČIADIENĮ, VYKS KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS DIDŽIOJOJE SALĖJE (LAISVĖS AL. 96), PRADŽIA 14:30 VAL.

  Seminaro trukmė 1,5 val. Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

  Maloniai kviečiame iš anksto registruotis: Registracija

  GYVENTOJAI SEMINARE GRUODŽIO 5 D., PENKTADIENĮ, LAUKIAMI KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS MAŽOJOJE SALĖJE (LAISVĖS AL. 96), PRADŽIA 10:15 VAL.

  ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS GRUODŽIO 5 D., PENKTADIENĮ, KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS DIDŽIOJOJE SALĖJE (LAISVĖS AL. 96), PRADŽIA 10:15 VAL.

  Seminaro trukmė 1,5 val. Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

  Maloniai kviečiame iš anksto registruotis: Registracija

Skip to content