• ES investicijos verslui

  ES investicijos verslui

  Apie 50 Kauno rajono verslininkų dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Enterprise Europe Network Lietuva ir rajono turizmo ir verslo informacijos centro organizuotame renginyje, kuriame buvo pristatytos ES investicijų galimybės verslui 2014-2020 m. laikotarpiu. Susitikimas, surengtas pagal rūmų ir rajono savivaldybės bendradarbiavimo sutartį, vyko lapkričio 19 d. viešbutyje „Via Baltica“.

  2014 – 2020 m. laikotarpio ES investicijas verslui, Lietuvos verslo paramos administruojamas priemones, šiuo metu galiojančius kvietimus pristatė LVPA vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius.

  Iš ES struktūrinių ir investicinių fondų prasidėjusiu laikotarpiu Lietuvai skiriama 7,89 mlrd. eurų. Didžiausia suma – 531,5 mln. Eur numatoma smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumui didinti, 326,1 mln. Eur – mokslinių tyrimų ir eksperimentinei plėtrai bei inovacijoms, žmogiškųjų išteklių konkurencingumui skatinti – 106,9 mln. Eur ir kt.

  Enterprise Europe Network Lietuva projekto vadovas Kauno PPA rūmuose Aivaras Knieža papasakojo apie tinklo teikiamas galimybes didinti įmonių konkurencingumą ir skatinti plėtrą užsienyje. Tai seminarai, konsultacijos, informacija apie tikslines rinkas, verslo misijos, dalyvavimas parodose ir kontaktų renginiuose, taip pat verslo plėtra pasinaudojant duomenų bazėmis, kuriose skelbiami verslo pasiūlymai ir ieškoma partnerių per tinklo atstovus 63 valstybėse.

  Paramos verslui galimybes kaimo vietovėse rajono verslininkams pristatė Nacionalinės mokėjimų agentūros Pirmojo projektų vertinimo ir administravimo skyriaus vedėjas Eivydas Kaziliūnas.

  Išsamiau:

  EEN finansavimas ir Imones konkurencingumas.pptx
  NMA_prezentacija LT red_Kaunas_2015_11_20_(seminaras)-1.ppt
  LVPA skaidres.pptx

Skip to content