• EQ ir tapingas

    EQ ir tapingas

    Vasario 10 d. susitikime KPPAR Marketingo vadovų klubo nariai toliau gilinosi į emocinio intelekto (EQ) temą – VšĮ „TAPINGO STUDIJA“ steigėja ir vadovė, sertifikuota EFT instruktorė ir kartu nauja klubo narė Sandra Varanavičė skaitė pranešimą „EQ ir TAPINGAS“.

    Susitikimas vyko svečiuose pas klubo narį – naujame Kauno kolegijos studijų centre. Dalyviai buvo svetingai priimti, jiems aprodytos naujos Kauno kolegijos patalpos, moderni biblioteka, kurioje studentai turi galimybę komfortiškai mokytis specialiai tam įrengtose darbo vietose ar grupinio darbo kambariuose, arba tiesiog turiningai praleisti laisvalaikį poilsio zonoje.

    Po ekskursijos klubo nariai diskutavo apie emocinį intelektą, kurį lektorė S. Varanavičė apibrėžia kaip „savų ir kitų emocijų pažinimą“, ir apie EQ valdymo įrankį – tapingą. Tapingas (dar vadinamas emocijų higiena) – tai paprastas, saugus, lengvai išmokstamas, galingas metodas, padedantis neutralizuoti bet kokias neigiamas emocijas. Visi klubo nariai turėjo galimybę išbandyti šį, Rytų medicina ir Vakarų psichologija paremtą metodą, savo realių baimių ir emocijų valdymui. Kai kurie klubo nariai pripažino, kad jau po pirmo karto jaučia poveikį.

    Kitas klubo susitikimas tema „Bendravimas su žiniasklaida: naudingi patarimai ir triukai“ numatomas kovo 9 d.
Skip to content