-->
 • „Eolto“ 20-mečio šventėje – garbingi svečiai ir padėkos

  „Eolto“ 20-mečio šventėje – garbingi svečiai ir padėkos

  Rugpjūčio mėnesį UAB „Eoltas“ įžengė į trečią sėkmingos veiklos dešimtmetį. Ta proga poilsio ir pramogų parke „TonyResort“ Anupriškėse, prie Trakų, įvyko didžiulė kolektyvo šventė. Joje dalyvavo Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas, bendrovės darbuotojai, partneriai, tiekėjai, kiti svečiai.

  Verslo bendruomenės vardu UAB „Eoltas“ generalinį direktorių, rūmų tarybos narį Tomą Alvydą Skėrį pasveikino KPPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinis direktorius Vytautas Šileikis.

  Seimo pirmininkas V. Gedvilas įteikė padėkas T. A. Skėriui ir ilgamečiams bendrovės darbuotojams. Ypatingai šiltai už nuolatinę paramą ir skiriamą labdarą bendrovei padėkojo televizijos laidų „Bėdų turgus“ vedėja Edita Mildažytė.

  Didmeninės ir mažmeninės prekybos autodetalėmis kompanija įsteigta 1993 m. Ji – daugiau kaip 70 autodalių gamintojų įgaliotieji atstovai Lietuvoje ir Baltijos valstybėse. Bendrovės prekybos centrai veikia visuose pagrindiniuose šalies miestuose, automobilių servisai įsikūrę Klaipėdoje, Rokiškyje, Marijampolėje ir kitur. Europos prospekte dirba jau trečiasis bendrovės prekybos centras Kaune ir keturioliktasis visoje Lietuvoje.

  2006 m. Kaune buvo įkurtas didžiausias Lietuvoje UAB „Eoltas“ autopaslaugų centras „Viskas automobiliui“.Skip to content