• Naujienos
 • “Enerstenai” – Švedijos verslo apdovanojimas ir karališkosios poros sveikinimai

  Enerstenai - Švedijos verslo apdovanojimas ir karališkosios poros sveikinimai

  Spalio 8 d. Vilniuje vyko vieni didžiausių verslo apdovanojimų, kuriuose viešėjo Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, politikos, verslo, mokslo ir visuomenės atstovai.

  Dešimtus metus iš eilės vykstančiuose Švedijos verslo apdovanojimuose šiemet nominaciją „Už tvarią plėtrą“ pelnė bendrovė biomasės sprendimus kurianti Kauno bendrovė, rūmų narys UAB „Enerstena“. „Jūsų Didenybe, Prezidente, mums yra didelė garbė kurti biomasės sprendimus“, – kalbėjo bendrovės „Enerstena“ generalinis direktorius Virginijus Ramanauskas.

  Tai ne pirmas aukštas apdovanojimas, kurį yra pelniusi ši bendrovė. 2013 m. „Enerstena“ suprojektuota ir pagaminta biokuro garo katilinė bendrovei „Grigiškės“ tapo Lietuvos metų gaminiu. 2013 m. Dienraščio „Verslo žinios“ kasmetiniuose apdovanojimuose „Gazelė 2013“ „Enerstena“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

  2014 m. „Enerstena“ suprojektuotas ir pagamintas biokuro garo katilas bendrovei „Grigiškės“ tapo Lietuvos metų gaminiu. Tais pačiais metais bendrovė laimėjo III vietą parodoje „Baltechnika 2014“ Lietuvos suvirintojų asociacijos organizuotame suvirintojų meistriškumo konkurse, o dienraščio „Verslo žinios“ kasmetiniuose apdovanojimuose „Gazelė 2014“ „Enerstena“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

  2015 m. konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje“ apdovanota už palankiausią aplinkai produktą – biokuro katilą ir kondensacinio ekonomaizerio su kondensato valymo sistema komplektą, o Žinių ekonomikos forumo organizuojamame konkurse „Žinių ekonomikos įmonės 2014“ apdovanota pažangiausios tradicinės pramonės įmonės kategorijoje.

  2015 m. „Verslo žinių“ ir „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose „Enerstena“ apdovanota „Už tvarią plėtrą“.

  „Enerstenos“ įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Energetikos rinkoje dirba nuo 2002 m. Bendrovė sukūrė savą technologiją, įsteigė mokslo ir tyrimų centrą, subūrė stipriausių profesionalų komandą. Visa tai leidžia pasiūlyti klientams efektyviausius energijos gamybos sprendimus: projektuoja ir gamina biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių įrangą. Įgyvendinamus projektus atlieka nuo idėjos „iki rakto“, teikia eksploatavimo paslaugas.

Skip to content