• Elektroninės Rūmų žinios

  Elektroninės Rūmų žinios

  Jau parengtas „Rūmų žinių“ rugsėjo mėnesio numeris. Jame skelbiamas rūmų prezidento Benjamino Žemaičio žodis nariams, pateikiama strateginėje sesijoje išgryninta organizacijos vizija, misija, vertybės ir vertės pasiūlymas nariams.

  Leidinyje pasakojama apie Kauno regiono Verslo moterų tinklo dalyvavimą LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės nacionalinėje kampanijoje „Už saugią Lietuvą“. Pristatomi rūmų užsakymu pirmą kartą atliktų narių ir regiono verslininkų apklausų rezultatai. Bendruomenės atstovai kviečiami į spalio 12 d. vyksiančią Verslo alėjos simbolinės kapsulės įkasimo ceremoniją ir spalio 19-ąją vyksiantį regiono lyderių rudens forumą „Kaunas 4.0“, skirtą ketvirtajai pramonės revoliucijai. Leidinyje – nemažai įmonių naujienų.

  Nuo šiol nariams bus leidžiama „Rūmų žinių“ elektroninė versija. Leidinys bus talpinamas chamber.lt svetainėje su galimybe jį atsispausdinti.

  Norime priminti, kad visuomet laukiame gerų žinių iš bendruomenės. Rūmų interneto svetainė yra patikimas ir plačiai prieinamas sklaidos šaltinis, kuriame partneriai ir žiniasklaida ieško informacijos ir aktualių temų savo leidiniams.

  Rūmams perdavus, „Verslo žinios“ rašė apie Kėdainių MB „Mažasis akmenukas“ problemas užvilkinus ES paramą, apie sėkmingus AB „Betonika“ ir UAB „Printela“ veiklos rezultatus, UAB „Eustilija“ naujus kontraktus su užsienio drabužių dizaineriais. Žiniasklaidoje buvo plačiai nušviestas bendrovės „Aša“ sumanymas 25-mečio proga originaliomis nuotraukomis papuošti Kauno autobusų stoteles.

  Malonaus skaitymo!

Skip to content