• Eksportuotojų viešnagė įmonėje ACONITUM

  Eksportuotojų viešnagė įmonėje ACONITUM

  Birželio 11 d. Eksportuotojų klubo nariai svečiavosi UAB „Aconitum“ – vienoje iš žinomiausių vaistų ir maisto papildų gamybos įmonių Lietuvoje.

  UAB „Aconitum“ šiuo metu vietos ir užsienio rinkai gamina ir tiekia maisto papildus, receptinius ir nereceptinius vaistinius preparatus bei homeopatinius vaistinius preparatus.

  Pardavimų skyriaus vadovė Vytautė Balanaškaitė-Šatė Eksportuotojų klubo narius supažindino su įmonės istorija ir kasdienybe. Pristatė UAB „Aconitum“ veiklą, produkciją. Papasakojo apie naujų gaminių kūrimą, laboratorijos vykdomus tyrimus ir neapsakomo tikslumo ir kokybės reikalaujančius gamybos procesus.

  Visiems buvo smalsu apžiūrėti modernią laboratoriją, kurioje ne tik gimsta nauji vaistiniai preparatai, bet ir vykdoma visa eilė žaliavų cheminių ir mikrobiologinių tyrimų bei gaminių daugiapakopių kokybės tyrimų. Farmacija – ypatingo tikslumo, preciziškumo ir aukščiausios kokybės reikalaujanti sritis.

  Kaip sukuriami nauji gaminiai? Kiek užtrunka, kad jie atsirastų lentynose? Iš kur atkeliauja žaliavos? Kaip įvedami produktai į rinką? Kiek yra gaminių ir į kokias šalis jie eksportuojami? – į šiuos ir dar daug kitų klausimų susirinkusiems atsakinėjo pardavimų skyriaus vadovė Vytautė. Ji mielai dalinosi žiniomis, įžvalgomis ir turima patirtimi su susirinkusiais.

  Klubo nariai trumpai pristatė atstovaujamas įmones, diskutavo apie eksportą ir kylančias problemas. Pasikeitę mintimis ir vizitinėmis atsisveikino iki kitų Klubo susitikimų rudenį.
Skip to content