• Naujienos
 • Eksportuotojų klubo vizitas AB „ITAB Lithuania”

  Eksportuotojų klubo nariai pavasarį pradėjo su įspūdinga viešnage – lankėsi įmonėje AB „ITAB Lithuania“.

  Įmonė veiklą pradėjo daugiau nei prieš 30 metų. Rethink Retail. Together. – ITAB – 24 Europos šalyse veikianti parduotuvių įrengimo sprendimų kompanija, turinti net 15 nuosavų gamyklų. Viena jų – Kaune.

  AB „ITAB Lithuania” siūlo visas parduotuvių įrengimui reikalingas paslaugas nuo idėjos iki rakto. Įmonė projektuoja, gamina ir montuoja įrangą nuo lentynų ar vitrinų iki sudėtingiausių savitarnos kasų bei tinkamiausių apšvietimo koncepcijų.

  Vizito metu ne vienas nustebo sužinojęs, kad daugybės prekybos ir paslaugų tinklų, kuriuose dažnai lankomės, įranga yra suprojektuota ir pagaminta būtent „ITAB Lithuania“. Įmonės klientai – Baltijos ir Šiaurės Europos šalyse įsikūrę didieji prekybos ir paslaugų tinklai: „Iki“, „Norfa“, „Rimi“, „Maxima“, „CircleK“, „Eurokos“, „Audimas“, „Ombrepura“, „Douglas“, „Timebar“, „Samsung“, taip pat mažesni vietiniai parduotuvių tinklai, elektronikos prekių ir vaistinių tinklai bei unikalių koncepcijų ir sprendimų reikalaujančios pavienės parduotuvės.

  Įmonės kuriami projektai – aukščiausios kokybės ir išskirtiniai. Tą iliustruoja ir prieš savaitę Vokietijoje vykusioje pasaulinėje mažmeninės prekybos įrangos parodoje “EuroShop 2023” gautas auksas už ITAB grupės stendą. Iš beveik 2000 parodoje dalyvavusių įmonių stendų, būtent jis parodos lankytojų buvo pripažintas patraukliausiu bei labiausiai atspindinčiu ateities tendencijas.

  Vizito metu klubiečiai turėjo galimybę pamatyti kaip vyksta gamybos procesai: nuo projektavimo  ir metalo lakšto iki apdirbimo ir galutinio supakuoto produkto – įrangos. Verslo grupės vadovas Tomas Račkauskas pristatė įmonę ir jos struktūrą, papasakojo apie sudėtingiausius įgyvendintus projektus. Susirinkusieji turėjo gausybę klausimų: apie klientus, jų paiešką ir „užgaidas“, apie komandos struktūrą ir motyvavimą, gamybos procesų organizavimą ir optimizavimą, apie kasdieninius iššūkius ir artimiausius planus.

  Kaip paminėjo Tomas: „Tik neatsilikdamas nuo naujovių, gali išlikti rinkoje. Tikiu, kad ir toliau augsime, o po keleto metų su Eksportuotojų klubo nariais susitiksime dar kartą, kad galėtume pamatyti ir įvertinti pokytį“.

  Ačiū „ITAB Lithuania“ komandai už šiltą Eksportuotojų klubo priėmimą ir labai lauksime kitų susitikimų!

Skip to content