• Naujienos
  • Eksportuotojų klubo viešnagė pas komforto meistrus

    Eksportuotojų klubo nariai lankėsi Jonavoje, komforto meistrų įmonėje – LONAS. Įmonė LONAS įkurta 1993 m.. Daugiau nei 25 metus LONAS puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui.

    LONAS – šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremta lietuviška įmonė. Jau dvi LONO įkūrėjo Kazimiero Jakučio šeimos kartos sėkmingai prisideda prie lietuviškų čiužinių kūrimo ir gamybos tobulinimo. Kompanija turi net 14 firminių saLONŲ: 12 Lietuvoje ir 2 Latvijoje, kuriuose galima išsirinkti ne tik itin patogų čiužinį, bet ir stilingą lovą. Artimiausiuose planuose – bent du salonai Estijoje ir staigmena ištikimiausiems klientams Lietuvoje – LONAS HOME erdvės, kuriose bus galima rasti ne tik lovas ir čiužinius, bet ir daugybę prekių ir aksesuarų jaukesniems namams.

    Eksportuotojų klubo nariai lankėsi net dviejose įmonėse – LONAS (gaminančioje lovas ir čiužinius) bei POROLONAS (tiekiančioje ir ruošiančioje porolonines dalis čiužiniams ir baldams ne tik LONUI, bet ir daugeliui Lietuvos baldų įmonių).  Vizito metu, į net pačius netikėčiausius, gal kartais ir „nepatogius“ klausimus mielai ir atvirai atsakinėjo UAB „Lonas“ direktorius Domas Jakutis. O klubo nariai domėjosi viskuo – nuo žaliavų tiekimo iki čiužinių kolekcijų kūrimo, nuo gamybos iki logistikos organizavimo. Ypač daug klausimų kilo apie tai,  į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis čiužinį, kokia jo sudėtis ir koks čiužinys yra kokybiškas.

    „Šiandien, norint būti sėkmingu, turi gyventi naujovėmis, technologijomis, būti inovatyviu. Tačiau išlikti konkurencingoje aplinkoje įmonei padeda ne tik kokybiški gaminiai, visų svarbiausia – tikras ir nuoširdus rūpestis klientais“ – kalbėjo D. Jakutis.

Skip to content