• Naujienos
 • Eksportuotojų klubo viešnagė baldų gamybos įmonėje UAB „Baldai Jums“

  Eksportuotojų klubo kovo mėnesio susitikimas buvo svečiuose. Šįkart klubiečiai viešėjo Jonavoje, UAB „Baldai Jums”. Įmonė jau 30 metų kuria savo sėkmės istoriją, o jos ištakos siekia net 1911 m.

  UAB „Baldai Jums” specializuojasi miegamojo ir svetainės baldų gamybos srityje, asortimente galima rasti komodų, spintelių, indaujų, bufetų, valgomojo stalų, staliukų, lovų ir kt. Visa produkcija yra aukštos kokybės, ekologiška, pagaminta iš natūralios medienos. Pažymėtina ir tai, jog net 97 proc. pagaminamos produkcijos įmonė eksportuoja.

  Kompanija yra įdiegusi pilną gamybinį ciklą, kuris prasideda rąstų pirkimu, o baigiasi supakuotais baldais. Be to, didelis dėmesys skiriamas tvarumui: vykdoma beatliekinė gamyba, naudojama saulės energija, yra FSC sertifikatas, įrodantis kad gamyboje naudojama mediena yra iš atsakingai tvarkomų miškų.

  Eksportuotojų klubo nariai, lydimi UAB „Baldai Jums“ eksporto vadovės Rūtos Račickienės, turėjo išskirtinę galimybę pamatyti gamybos procesus, prasidedančius nuo rastų pjovimo iki ruošinių gamybos iki komponentų surinkimo į galutinį gaminį. Susirinkusieji domėjosi baldų tendencijomis, apžiūrėjo gausią gaminių ekspoziciją. Daug klausimų kilo apie pagrindines eksporto rinkas, stambiuosius klientus ir jų keliamus reikalavimus gamybos partneriams.

  Įmonės vadovas Alfonsas Meškauskas mielai dalinosi įžvalgomis apie medienos apdirbimo sektorių, pasakojo apie pagrindinius šiandien įmonei kylančius iššūkius ir kaip su jais tvarkomasi, diskutavo apie veiklos efektyvinimo galimybes ir  ateities planus.

   Eksportuotojų klubas nuoširdžiai dėkoja UAB „Baldai Jums“ už šiltą priėmimą ir atvirą pasidalinimą ilgamete patirtimi ir žiniomis. Tokie susitikimai ne tik leidžia mokytis iš rinkos lyderių, bet ir duoda naujų idėjų ir motyvacijos abiems pusėms – tiek svečiams, tiek juos priimantiems įmonėje.

  Domina eksporto klausimai, bendravimas su bendraminčiais ir patirties dalybos? – kviečiame prisijungti prie Eksportuotojų klubo!

Skip to content