• Naujienos
 • Eksportuotojų klubo nariai „Novametoje“

  Eksportuotojų klubo nariai „Novametoje“

  UAB „Novameta“ – nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms gamykla, prieš kelerius metus įrengusi 2500 kv m administracines ir gamybos bei sandėliavimo patalpas Petrašiūnuose. Pagrindinė įmonės produkcijos dalis skirta užsienio klientams – profesionalioms virtuvėms, maisto prekių parduotuvėms ir prekybos tinklams.

  Bendrovė turi nuolatinių užsakovų Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Beniliukso ir kitose šalyse. Kauniečių sukurta įranga naudojama Statoil degalinėse visoje Europoje, Norvegijos ligoninėse ir universitetuose, Danijos viešbučiuose, Švedijos ir Norvegijos prekybos centruose, operos rūmuose Kopenhagoje, DFDS keltuose, Siemens ir „Žalgirio“ arenose, Druskininkų sniego arenoje, latvių jachtose ir t.t.

  Moderni vadyba, pažangių gamybos technologijų taikymas, kokybės valdymas, darbuotojų motyvacija lėmė itin sparčią verslo plėtrą 2004-2007 m. ir ypač šiemet. Bendrovė pernai pelnė mažąjį eksporto prizą.

  Įmonės sėkmės receptai ir darbo su užsakovais patirtis itin domino rūmuose veikiančio Eksportuotojų klubo narius.

  „Mūsų konkurenciniai pranašumai – maksimalus prisitaikymas prie užsakovo poreikių, reakcijos laikas, patikimumas, konkurencingos kainos ir gera darbų kokybė“, – sako UAB „Novameta“ bendrovės vyr. projektų vadovas Linas Launikonis.

  „Pagrindinis mūsų tikslas – greitai ir patikimai pateikti užsakovui kokybiškus gaminius. Į pirmąją kliento užklausą sureaguojame ir atsakome per 24 valandas – daugelį tai maloniai nustebina. Turime stiprią konstruktorių komandą, todėl būna, kad pastebime ir išgelbstime užsakovus nuo jų pačių neįvertintų aplinkybių, pavyzdžiui, brėžiniuose buvo „pamiršta“ sienų kolona. Daugiau kaip pusė užsakymų yra nestandartiniai gaminiai, ir tai yra mūsų niša“, – pasakoja L. Launikonis.

  Šiuo metu bendrovėje dirba 65 darbuotojai, apyvarta sudaro 12-14 mln. Lt. Darbuotojų kaitos praktiškai nėra, o plečiantis rinkoms nuolat priimama naujų specialistų. Gamyba dirba dviem ar net trimis pamainomis. Praėjusiais metais UAB „Novameta“, panaudodama ES lėšas, įsirengė modernią tyrimų laboratoriją naujų gaminių kūrimui.Skip to content