• Eksportuotojų klubo nariai lankėsi UAB „Mantinga“

  Eksportuotojų klubo nariai lankėsi UAB „Mantinga“

  Birželio 30 d. Eksportuotojų klubo nariai viešėjo vienoje didžiausių Pabaltijo duonos, užkandžių ir šaldytų produktų gamykloje – UAB „Mantinga“.

  Įmonė, veiklą pradėjusi 1998 metais, šiandien gali didžiuotis jau trimis, technologiškai pažengusiomis ir lanksčiai veikiančiomis gamyklomis, gausiu kolektyvu, 400 skirtingų gaminių asortimentu (kuris nuolatos papildomais naujais gaminiais), 31 eksporto šalimi (pradedant Europa, Skandinavija ir baigiant Tanzanija ar net Mauricijumi) ir dėmesiu, meile kiekvienam klientui ir galutiniam produkcijos vartotojui.

  Eksportuotojų klubo nariai turėjo galimybę ne tik išgirsti įdomią prezentacijos apie įmonės veiklą, jos išskirtinumą, gamybos apimtis ir pajėgumus, bet ir pamatyti kaip vyksta gamyba, paragauti tik ką iškeptų gaminių.

  Susirinkusieji buvo aktyvūs, domėjosi apie daugialypius gamybos procesus, darbuotojų motyvavimą ir jų įsitraukimą į veiklų gerinimo procesus. Žinoma, klausinėjo ir apie tai, kas aktualu kiekvienam eksportuotojui: apie dalyvavimą parodose ir jų naudą, įmonės eksporto patirtį, eksporto rinkas ir plėtros planus.

  „Apsilankyti tokioje didelėje ir daug pasiekusioje įmonėje, pamatyti ją iš vidaus, išgirsti apie sukauptą patirtį – neįkainuojama“, – po vizito vienbalsiai tvirtino Eksportuotojų klubo nariai.

Skip to content