• Eksportuotojų klubo nariai lankėsi AB „Grigeo“

  Eksportuotojų klubo nariai lankėsi AB „Grigeo“

  Ar žinojote, kad perkant higienos ir švaros popierių (tualetinį popierių, servetėles, popierinius rankšluosčius ir kt.), reikia žiūrėti ne vien į kainą, o ir į gaminio sudėtį, svorį? Ar kada pagalvojote, kad šių gaminių parametrai (tvirtumas, švelnumas) ypatingai priklauso nuo pagrindinės žaliavos – celiuliozės (lapuočių ar spygliuočių) ir jų kiekybinio santykio gaminyje? Ar susimąstėte, kokia produkcija nebijo jokių krizių?

  Šiuos ir dar daug kitų dalykų apie higieninį popierių, jo gamybos procesą, eksporto subtilumus ir asortimento plėtros galimybes išgirdo Eksportuotojų klubo nariai, viešėdami AB „Grigeo“ – vienintelėje Lietuvoje ir vienoje didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse.

  Kompanija higienos ir švaros popierių gamina nuo 1965 m. Šiuo metu asortimentą sudaro higieninis popierius, pakavimo popierius, korinis užpildas, gofruotas kartonas ir pakuotė, kietosios medienos plaušo plokštės. Produkcija eksportuojama į 19 pasaulio šalių.
  AB „Grigeo“ nuolat investuoja į įrangą ir savo produkto kokybės gerinimą, panaudodama pažangiausias gamybos technologijas.

  Plačiau apie Kauno PPA rūmuose veikiantį Eksportuotojų klubą galite sužinoti čia: https://chamber.lt/LT/Pr


Skip to content