• Eksportuotojų klubas šventiškai baigė dešimtuosius sėkmingo gyvavimo metus

    Metų pabaiga – laikas stabtelti, atsikvėpti, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir tiesiog pabūti bendraminčių rate. Jau tapo tradicija, jog Eksportuotojų klubo susitikimas gruodį – šventinis.
    Gausus Eksportuotojų klubo narių būrys šią savaitę lankėsi Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje įsikūrusioje „EKO žvakės“ studijoje, kur turėjo galimybę susipažinti su vienu seniausių amatų – žvakių gamyba. Edukacijos dalyviai buvo apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato. Smagiai klegėdami ir diskutuodami, sudėdami šviesiausias mintis, patys dalyvavo bičių vaško lydymo procese ir gamino žvakes. Daug kas nustebo, kad procesas itin lėtas ir kruopštus, tačiau galutinis rezultatas – smagus ir netikėtas! Dalyviai ne tik patyrė kūrybos džiaugsmą, bet smagiai leido laiką, o pačių pagamintos žvakės taps puikia šventine dovana sau ar artimiesiems bei suteiks šilumos ir jaukumo.
    Šventinis Eksportuotojų klubo susitikimas tęsėsi Raudondvario dvaro oranžerijoje. Čia netrūko pasidalinimo mintimis apie besibaigiančius metus, šiemet išgyventus iššūkius ir, žinoma, apie klubo ir kiekvieno planus 2023-iesiems.
    Su gera nuotaika ir jaukiu pasibendravimu bendraminčių būryje Eksportuotojų klubas šventiškai palydėjo dešimtuosius sėkmingo gyvavimo metus.

Skip to content