• Naujienos
 • Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubų narių vizitas UAB „Baldai Jums“

  Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubų narių vizitas UAB „Baldai Jums“

  Rugsėjo 22 d. E Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubų nariai lankėsi įmonėje „Baldai Jums“.

  Jonavoje veikianti ir p. Alfonso Meškausko vadovaujama UAB „Baldai Jums“ daugiau kaip 20 metų kuria savo sėkmės istoriją, o jos ištakos siekia 1911 m. Bendrovė specializuojasi miegamojo, vaikų kambario ir svetainės baldų gamybos srityje. Visa produkcija yra ekologiška, pagaminta iš natūralios medienos, apdailai naudojamos ekologiškos sertifikuotos medžiagos.

  Susirinkusieji turėjo išskirtinę galimybę pamatyti gamybos procesą. Jis unikalus tuo, kad UAB „Baldai Jums“ yra įdiegusi pilną gamybinį ciklą, kuris prasideda rąstų atgabenimu ir pjovimu, o baigiasi supakuotais baldais. Be to, svarbu ir įdomu tai, jog įmonėje įdiegta beatliekinė gamybos technologija – gamyboje likusios pjuvenos naudojamos kuro briketų gamybai.

  Įmonės gamybinį plotą sudaro 30 000 kvadratinių metrų, kuriame įrengtas vienas moderniausius medienos džiovinimo ūkių Lietuvoje, CNC apdirbimo centras ir kiti modernūs įrenginiai, kurie ne tik optimizuoja veiklą, bet ir palengvina, pagerina darbo sąlygas.

  Kaip susitikimo metu paminėjo įmonės vadovas A. Meškauskas, didžiausia vertybė įmonėje yra žmogus. Todėl kasmet yra investuojama į darbo aplinkos ir darbo atmosferos gerinimą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, jų motyvavimą.

  Efektyviam energijos vartojimui ir aplinkosaugai įmonė skiria itin didelį dėmesį. Tą patvirtina ir 2016 m. „Verslo žinių“ drauge su „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose pelnytas „Žaliausios įmonės“ titulas, į kurį pretendavo bemaž 1000 Lietuvos įmonių.

  Klubų nariai buvo itin smalsūs ir klausinėjo „Baldai Jums“ atstovų apie verslo partnerių, klientų paiešką, apie eksporto rinkas ir dalyvavimo parodose patirtį. Žinoma, domėjosi ir gamyba, jos organizavimu, smalsiai apžiūrinėjo ir tyrinėjo gausią produkcijos ekspoziciją, diskutavo aktualiomis verslo temomis ir dalijosi kontaktais prie kavos ir arbatos puodelio.Skip to content