• Eksportuotojams – apie žmonių tipažus

  Eksportuotojams - apie žmonių tipažus

  Kovo 23 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į mokymus „Efektyvi tarpasmeninė komunikacija ir įtakos darymas“. Mokymus, kurie paremti NigelRisner „ZOO“ (Zoologijos sodas) metodika (žmonių skirstymu į tipažus pagal elgseną: liūtas, beždžionė, delfinas ir dramblys) vedė lektorius Justas Gavėnas (http://www.talentunamai.lt
  ).

  Susirinkusieji mokėsi atpažinti save ir kitus (kolegas, darbuotojus, pavaldinius, klientus, tiekėjus ir kitus asmenis, su kuriais bendraujama tiesiogiai, raštu, telefonu), diskutavo apie efektyvios komunikacijos, delegavimo, susišnekėjimo principus, atsižvelgiant į žmogaus tipažą.

  Žmogaus tipažų išmanymas, gebėjimas juos atpažinti (iš el.laiškų, darbo stalo, stiliaus, asmeninių daiktų, elgesio ir kalbėsenos) gali suteikti naudos kiekvienam iš mūsų: lengviau bendrauti, prognozuoti reakcijas, valdyti situacijas. O svarbiausia (tai itin aktualu eksportuojantiems ir dirbantiems pardavimų srityje) – didesnė tikimybė tinkamai identifikuoti ir aktualizuoti poreikius ir sėkmingai parduoti.

  Visus, kurie nori plėsti savo akiratį, žinių bagažą, kontaktų ratą ir gerai leisti laiką bendraminčių rate – kviečiame prisijungti prie Eksportuotojų klubo!

  Kontaktai pasiteiravimui: Eksportuotojų klubo kuratorė Irma Taparauskienė, tel. 8-37 229212 irma.taparauskiene@chamber.lt
Skip to content