• Eksportuotojai domėjosi UAB „Liningas“ veikla

  Eksportuotojai domėjosi UAB „Liningas“ veikla

  Ar pirkdami rūbą – švarką, kelnes, paltą ir t.t. – kada susimąstėte, kur buvo pagamintas šio drabužio pamušalinis audinys? Tikriausiai ne vienas nustebsite: didelė tikimybė – Kaune.

  Gegužės 18 d. Eksportuotojų klubo nariai lankėsi UAB „Liningas“ – vienintelėje Baltijos šalyse bei vienoje iš didžiausių pamušalinius audinius gaminančių įmonių Europoje.

  UAB „Liningas“ – Didžiosios Britanijos kapitalo įmonė, įkurta 2001 metais. Įmonė gamina viskozinius, acetatinius pamušalinius audinius audžiamus elementariais, kombinuotais bei žakardiniais pynimais. Spalvų ir raštų gausa, puikus kainos ir kokybės derinys pritraukia klientų iš įvairiausių šalių. Bendrovė eksportuoja net 98-99% savo produkcijos į Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Ispaniją, Turkiją, Čekiją ir t.t. Visi produktai yra sertifikuoti „Oeko-Tex® Standard 100“.

  Susirinkusieji stebėjo audinių gamybos procesą, kuris priklausomai nuo naudojamos technologijos gali trukti net 1-2 savaites. Audinys audžiamas, plaunamas, dažomas, džiovinamas, taurinamas, rūšiuojamas, pakuojamas. Skirtingų gamybos operacijų metu ir jau pagaminus audinio kokybė preciziškai tikrinama. Įdomu, kad net pažangiausių technologijų laikas šio darbo niekas geriau neatlieka kaip žmogaus akys! Eksportuotojai itin aktyviai domėjosi įmonės gamybos proceso niuansais, asortimentu, klausinėjo apie eksporto rinkas, patirtį ir ateities planus. Įdomu ir tau? – tapk Eksportuotojų klubo nariu!

  Kontaktai pasiteiravimui: Klubo kuratorė Irma Tapatauskienė, irma.taparauskiene@chamber.lt
  , 8-37 22 92 12
Skip to content