• Ekonomika ir vadyba 2013

    Ekonomika ir vadyba 2013

    Kviečiame dalyvauti KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto organizuojamos XVIII-os tarptautinės mokslinės konferencijos „Ekonomika ir vadyba 2013“ atidarymo renginyje, kuris vyks balandžio 25 d. 9.30 val. viešbučio Park Inn by Radisson Kaunas (K.Donelaičio g. 27) Alfa salėje.

    Plenarinio posėdžio metu bus analizuojama, ar iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria verslo pasaulio atstovai gali tapti naujomis galimybėmis, užtikrinančiomis tvarų plėtojamo verslo augimą, gilinamasi, kokiais būdais verslo institucijos gali įgyti konkurencinį pranašumą rinkose, kurti ekonominę vertę, bet tuo pačiu būti ir socialiai atsakingu verslu.Konferencijos dalyviai kviečiami ne tik išgirsti, susipažinti su pasaulinėmis tendencijomis, ateities perspektyvomis, bet ir išsakyti savo nuomonę, pasidalinti gerąja patirtimi. Be to, visiems norintiems bus pristatytos Ekonomikos ir vadybos fakulteto siūlomos paslaugos verslui.

    Norinčius dalyvauti konferencijoje iki balandžio 25 d. prašome registruotis nurodant vardą, pavardę ir įmonę el. p. info@icem.lt

    Daugiau informacijos apie renginį http://www.icem.lt/en/plenary_session_185

Skip to content