• Naujienos
 • Ekologiški Lietuvos gamintojų pagardai bus pristatyti tarptautinėje parodoje „BioFach 2014“

  Ekologiški Lietuvos gamintojų pagardai bus pristatyti tarptautinėje parodoje „BioFach 2014“

  „Daumantų“ pagardų gamintojai šių metų vasario 12-15 dienomis ketvirtą kartą dalyvauja tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje „BioFach 2014“ Niurnberge, Vokietijoje. Inovatyvi įmonė ekologiškų išplėstą produktų liniją pristato su prekės ženklu „Dauma“. Galimybes plėsti partnerių ratą įmonei sustiprina Europos sąjungos parama.

  UAB „Daumantai LT“ savo produkciją naujiems partneriams ir pirkėjams iš įvairių šalių pristatys pasinaudodama parodų rinką skatinančio ES projekto „Naujos galimybės“ suteikta parama. Praėjusių metų pabaigoje UAB „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra. Įmonės parengtas projektas „UAB „Daumantai LT“ pozicijų eksporto rinkose stiprinimas“ gavo ES struktūrinių fondų finansavimą. „Daumantų“ pagardų gamintojai 2014 metais aplankys svarbiausias ir didžiausias tarptautines maisto produktų gamintojų parodas „BioFach“, „GastroNord“, „PLMA“ ir „SIAL“. Savo eksporto galimybių didinimui ir pozicijų stiprinimui ES parama įmonė pasinaudos jau ketvirtą kartą.

  Į pirmąją projekto veikloje numatytą ekologiškų prekių parodą išvyko 600 originalių receptų autorius ir pagardų kūrėjas Algis Kairys bei eksporto vadybininkas Danas Piepalius. Ekologiškus lietuviškus gaminius jie pristatys su nauju prekės ženklu „Dauma“.

  2009 metais pirmieji pagaminę ekologiškus gaminius – majonezą ir kečupą, „Daumantų“ pagardų gamintojai ir toliau išlieka šios srities lyderiai. Įmonė Lietuvos ir užsienio rinkai gamina jau penkis ekologiškus gaminius: majonezą ir majonezą su čiobreliais, kečupą ir kečupą su česnakais bei pomidorų padažą. Tokioje specializuotoje parodoje įmonės atstovai savo produktus potencialiems pirkėjams pristatys jau ketvirtą kartą.

  Ekologiškoje 45 tūkstančių kvadratinių metrų ploto parodoje Niurnberge įprastai dalyvauja apie 2 400 dalyvių, ją aplanko daugiau kaip 40 tūkstančių lankytojų iš 130 šalių.

  UAB „Daumantai LT“ projektui „UAB ,,Daumantai LT pozicijų eksporto rinkose stiprinimas“ (projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-265) gavo 106 467, 00 litų Europos sąjungos struktūrinių fondų finansinę paramą pagal Lietuvos 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę VP2-2.1-ŪM-02-K „Naujos galimybės“.

  Viena didžiausių pagardų gamintojų Baltijos šalyse UAB „Daumantai LT“ šiuo metu gamina daugiau kaip 100 skirtingų pavadinimų „Daumantų“ majonezus, pomidorų padažus, kečupus, garstyčias ir adžiką. Bendrovė yra pelniusi „Inovatyvios“ įmonės vardą. Lietuviško kapitalo įmonė aktyviai dalyvauja socialinėse iniciatyvose.

Skip to content