• Naujienos
 • Eduardas Jasas apdovanotas Kauno miesto Santakos garbės ženklu

  Eduardas Jasas apdovanotas Kauno miesto Santakos garbės ženklu

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Eduardas Jasas liepos 6-ąją, minint Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Kauno pilyje vykusiame kasmetiniame renginyje „Operetė Kauno pilyje“ apdovanotas 3-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu už nuopelnus Kaunui ir Lietuvai. Šis Kauno miesto apdovanojimas skiriamas už nuopelnus kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, sporto, ūkio ir kitose srityse.

  Eduardas Jasas – SDG įmonių grupės įkūrėjas ir savininkas, UAB SDG generalinis direktorius, UAB „SDG grupė“ prezidentas. Eduardo Jaso iniciatyva SDG įmonių grupė kryptingai vykdo įmonės socialinės atsakomybės politiką. SDG įmonių grupė vadovaujasi etiško veiklos principais, ypatingą dėmesį skiria iniciatyvoms, kurių pagalba siekiama gerinti socialines sąlygas, skatinančias vaikų namų auklėtinius pačius siekti savo svajonių įgyvendinimo, šviesti bendruomenės narius.

  Iniciatyvos „Saugok save darbe“, skirtos Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai (pažymimai balandžio 28-ąją) metu kasmet, jau dešimtus metus iš eilės, organizuojamos įvairios akcijos didžiuosiuose Lietuvos miestuose, protų mūšiai darbuotojų saugos ir sveikatos temomis. „Apsaugokime mūsų ateitį“- akcija vykdoma devinti metai iš eilės, kiekvienų metų rugsėjo pradžioje, kaimo mokyklų moksleiviams dalinami atšvaitai, šviesą atspindinčios liemenės, saugios kelionės į mokyklą rinkiniai, knygelės apie saugų eismą ir piešimo sąsiuviniai kaimo mokyklų ir globos namų pradinukams. Akcijos „Kalėdinės vaikų svajonės“ metu vaikų globos namų auklėtinių piešti atvirukai naudojami įmonių sveikinimams. Vaikai gauna atlygį už juos, įmonės, gavusios sveikinimus, išpildo vaikų svajones. Per septynerius metus projekte dalyvavo 9000 vaikų iš globos namų, sukurta per 25 tūkst. atvirukų, įgyvendinta gausybė svajonių.

  Nuo pat pirmų metų SDG darbuotojai aktyviai prisijungė prie akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos mastą bei žalą valstybei ir kiekvienam jos gyventojui. SDG tapusi tradicija – dalyvavimas Kauno maratonuose – į SDG bėgikų ir sirgalių komandas įtraukiami vaikai iš vaikų globos namų, vaikų dienos centrų, samariečių bendrijos. Ketvirtus metus iš eilės laimėtas prizas Kauno maratone – Mero taurė, skirta daugiausia kilometrų nubėgusiai komandai.

  Eduardas Jasas asmeniškai aktyviai dalyvauja veiklose organizacijų, kurių nare yra SDG: tai skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ (nuo 2007 m.), Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (nuo 2007 m.), Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija (nuo 2008 m.), Lietuvos atsakingo verslo asociacija (nuo 2013 m.). SDG – nuolatinis šių organizacijų vykdomų renginių, konferencijų dalyvis ir rėmėjas.

  UAB SDG įteiktas Kauno m. savivaldybės apdovanojimas „Verslo tauras“ už inovacijas socialinės atsakomybės srityje (2013), Lietuvos socialios rinkos plėtros instituto apdovanojimas „Gausos žuvis“ už investiciją į žmogų (2012), Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai nominacijose: „Metų bendruomeniškiausia įmone 2014“ – už reikšmingas iniciatyvas ir darbus, kurie sulaukia pasekėjų už šalies ribų (Baltijos kelio 25-mečiui skirta pilietinė akcija „Žygis legendiniu Baltijos keliu“); „Metų bendruomeniškiausia įmone 2015“ – už nuoseklią veiklą bei darbuotojų savanorystę prasmingoje partnerystėje su bendruomenėmis; sertifikatai 2014 ir 2015 m.: „Metų darbovietė“ (už priemonių, susijusių su Etikos kodeksu, įgyvendinimą) ir „Metų aplinkosaugos įmonė“ (už nuoseklų aplinkosauginių principų laikymąsi). 2017 m. pradžioje SDG darbuotojai įsikėlė į modernų, gamtos išteklius tausojantį pastatą, kuriame įrengta daugiau negu 100 ergonomiškų darbo vietų su atskiromis erdvėmis darbuotojų poilsiui,

  Šiemet Kaune skirti 7 Santakos apdovanojimai – 1-ojo laipsnio apdovanojimai įteikti Vokietijoje Vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės akto originalą suradusiam profesoriui Liudui Mažyliui bei Lietuvos teatro ir kino aktorei Gražinai Balandytei-Čygienei, 2-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu apdovanotas vyskupas Kęstutis Kėvalas, o 3-ojo laipsnio Santakos garbės ženklai taip pat įteiktiir Lietuvos Visuomenės sveikatos asociacijos garbės nariui Gintautui Kligiui, profesorei, habilituotai medicinos mokslų daktarei Vidai Marijai Čigriejienei, Lietuvos teatro, televizijos ir kino aktorei Virginijai Kochanskytei.Skip to content