• Naujienos
 • Diskusijoje su Seimo nariais – dešimtis aktualių temų

  Diskusijoje su Seimo nariais – dešimtis aktualių temų

  Spalio 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose buvo surengtas susitikimas su Kaune išrinktais Seimo nariais. Renginyje dalyvavo Seimo laikinosios Kauno bičiulių grupės pirmininkė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime atstovė Gintarė Skaistė, LVŽS frakcijos atstovai Aušra Papirtienė, Lauras Stacevičius ir Gediminas Vasiliauskas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Kazys Starkevičius ir Rimantas Jonas Dagys.

  Su Seimo nariais buvo pasikeista nuomonėmis ir pozicijomis dėl aukštųjų mokyklų pertvarkos, Profesinio mokymo įstatymo projekto, Žemės įstatymo pataisų, „Sodros“ mokesčių didinimo dirbant ne visu etatu, regionų specializacijos, užsieniečių įdarbinimo procedūrų, nelegalaus verslo užkardymo ir kt. Buvo pabrėžta, kad teisėkūros procesuose būtinas kuo platesnis suinteresuotų pusių įtraukimas į projektų svarstymą nuo pasiūlymų teikimo iki pozicijos ir argumentų išdėstymo Seimo komitetuose ir komisijose.

  Sutarta, kad rūmai, kurių atstovai kaip ekspertai dirba beveik 60-yje darbo grupių, komisijų ir tarybų, iš anksto, pagal galimybes bus informuojami apie verslui svarbių klausimų svarstymą Seime. Savo ruožtu, atstovaudami bendriesiems verslo interesams, rūmai kaip didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų darbdavius vienijanti organizacija, aktyviai dalyvaus reikšdama verslo poziciją.

  Diskusijoje su Seimo nariais dalyvavo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, viceprezidentai Saulius Valunta, Zigmantas Dargevičius, Vaida Butkuvienė, Kauno, Jonavos ir Marijampolės įmonių, rūmų narių, atstovai.

  Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis Tarybos ir bendruomenės vardu padėkojo Seimo nariams už konstruktyvią diskusiją ir aktyvų įsitraukimą į socialinį dialogą. Pasak B. Žemaičio, abipusė galimybė išsakyti argumentuotas pozicijas yra sėkmingo bendradarbiavimo ir geresnio tarpusavio supratimo pagrindas. Bendruomenė tikisi, kad ir ateityje bus tęsiamas dialogas aktualiais ekonominiais, socialiniais, švietimo ir kitais valstybei ir visuomenei svarbiais klausimais.
Skip to content