• Naujienos
 • Diskusija “Ar Lietuva 2030 m. turės tris Nobelio premijos laureatus?”

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja viešąją konsultaciją – diskusiją Ar Lietuva 2030 m. turės tris Nobelio premijos laureatus?“ Ji vyks balandžio 27 d., trečiadienį, 15 val. Kauno PPA rūmuose, K. Donelaičio g. 8.

  Į renginį kviečiami Kauno PPA rūmų nariai, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos nariai, Kauno regiono smulkiųjų ir vidutinių verslininkų asociacijos atstovai, Kauno m.savivaldybės vadovai ir specialistai, žiniasklaida.

  Diskusijoje apie tai, kaip buvo rengiamas strategijos projektas, kalbės prof. Robertas Jucevičius, vienas iš trijų kauniečių, Valstybės pažangos tarybos narių. Renginyje taip pat dalyvaus LR Vyriausybės Strateginio valdymo departamento direktorė Jurgita Šiugždinienė, Ūkio ministerijos Ūkio ir ES politikos departamento direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šmitas, tiesiogiai dalyvavęs formuluojant Sumanios ekonomikos prioritetą.

  Valstybės pažangos taryba, į kurią prieš metus Vyriausybė sukvietė įvairių sričių ekspertus, mokslininkus, verslo, ekonomikos, politinių procesų analitikus, visuomenei pristato pirminį šalies ilgalaikės pažangos strategijos projektą „Lietuva 2030“ ir kviečia visus į atvirą diskusiją, prašo visuomenės grupių pareikšti savo nuomonę, teikti savo pasiūlymus ir pastabas, dalyvauti apklausoje.

  Strategijos projektas yra pateiktas specialiai sukurtoje svetainėje www.lietuva2030.lt
  . Joje veikia idėjų bankas, galima komentuoti jau pateiktas idėjas, simboliškai balsuoti už viziją. Banke dabar yra beveik 300 idėjų.

  Valstybės pažangos taryba kviečia į diskusijas įsitraukti bendruomenes, asocijuotas struktūras, nevyriausybines organizacijas ir kt.

  Valstybės pažangos taryboje yra trys kauniečiai: dr. Vladas Lašas, Amerikos prekybos rūmų valdybos narys, UAB „Skubios siuntos“ generalinis direktorius; ir prof. habil. dr. Robertas Jucevičius, Kauno technologijos universiteto Socialinių mokslų fakulteto Strateginio valdymo katedros vedėjas, Verslo strategijos instituto direktorius. Trečias kaunietis – buvęs Jėzuitų gimnazijos direktorius Gintaras Vitkus SJ, Nacionalinės katalikiškųjų mokyklų asociacijos vadovas.

Skip to content