• Diskusija apie ES prekybos politikos strategiją

  Užsienio reikalų ministerija kviečia neformaliai praktinei diskusijai ir nuomonių apsikeitimui apie ES prekybos politikos strategiją, kuri projektuojama šiandienai ir ES ateičiai.

  Siūloma iš „pirmų lūpų“, pačių strategijos autorių išgirsti, kokias galimybes ir naudą ES ekonomikai bei ES verslui siekiama sukurti naujosios ES Prekybos politikos strategijos priemonėmis, kam turime ruoštis ateityje, kokios naujos galimybės gali atsiverti mūsų verslui ne Europos Sąjungos šalyse, kaip turėtume reaguoti į galimus naujus siūlymus.

  Kovo 29 d. Vilniuje lankysis Europos Komisijos Prekybos direktorato Strateginio padalinio atstovė Rūta Žarnauskaitė. Ji detaliau pristatys ES prekybos politikos strategiją „Prekyba visiems: Atsakingesnės prekybos ir investicijų politikos kūrimas“.

  EK atstovė pristatys esminius naujosios ES Prekybos politikos strategijos aspektus, naujus prekybos politikos instrumentus, kurie yra atspindėti šiuo metu vykstančiose derybose ir būsimose derybose dėl laisvosios prekybos susitarimų.

  ES prekybos strategiją lietuvių kalba rasite čia
  .

  Renginys vyks kovo 29 d. 11 val. Užsienio reikalų ministerijoje (J.Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius).

  Apie dalyvavimą prašome pranešti elektroninio pašto adresu stase.juodyte@urm.lt
  iki kovo 23 d.

Skip to content