• DiArchy metodas: kaip valdyti savo kūną ir emocijas?

  DiArchy metodas: kaip valdyti savo kūną ir emocijas?

  „DiArchy“ – magijos
  teatras, įkurtas 1991
  m. Savo išskirtiniais sugebėjimais jie pelnė žmonių pripažinimą 34 pasaulio šalyse. Daugelio tarptautinių festivalių apdovanojimų laimėtojai. Kuria žmogaus galimybių panaudojimo, savitaigos ir kitas asmenybės tobulėjimo programas.

  Diana ir Arvydas Gaičiūnai – žmonės, mokantys valdyti savo kūną ir emocijas, žinomiausi, paslaptingiausių rekordų laužytojai, daugelio ekstremalių TV laidų autoriai ir iniciatoriai, magai ir mentalistai, atskleis Jums savo paslaptis.

  Jų projektus „Užsišaldę lede“, ir „Gyvi be oro“ gyvai stebėjo tūkstančiai žmonių, ir milijonai TV žiūrovų. Pasiekę ne vieną pasaulio rekordą jie įrodė, kad tai kas neįmanoma – tampa įmanoma…

  Atėję sužinosite, kaip naudojant saviitaigą galima savyje atskleisti ir išnaudoti paslėptas savybes, bei praplėsti žmogaus galimybių ribas.

  Tapsite rizikingų eksperimentų bei psichologinių savęs išbandymų dalyviais ir sužinosite kaip išmokinti savo smegenis apgauti Jūsų kūną.

  Diana ir Arvydas patars kaip galima kontroliuoti savo mintis, atsikratyti baimių ir išvengti abejonių.

  „Kiekvienas mūsų galime susikurti trokštamą gyvenimą, tereikia mokėti save užprogramuoti sėkmei“, ‒ tvirtins magijos duetas, atskleisiantis, kaip tai padaryti.

  Ar iš tiesų savitaiga ‒ stebuklas, galintis išpildyti visas svajones?

  Pirmą kartą matysite reginį, kur magija ir iliuzija susijungs su žmogaus proto galiomis.


Skip to content