• Naujienos
 • Dialogas tarp VMI ir verslo apie i.SAF ir i.VAZ

  Dialogas tarp VMI ir verslo apie i.SAF ir i.VAZ

  Kaune vykusioje Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos posistemių i.SAF ir i.VAZ konferencijoje aptarti per metus nuo i.MAS sukūrimo pradžios pasiekti rezultatai, išklausyta verslo atstovų praktinio pritaikymo patirtys ir iššūkiai, diegiant i.MAS savo įmonėse.

  Sveikindamas susirinkusius konferencijos dalyvius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis atkreipė dėmesį į mokesčių administratoriaus bendradarbiavimą su verslu. „Valstybinė mokesčių inspekcija yra pirmoji institucija, pakeitusi savo elgesį ir pradėjusi jį grįsti partneryste“, – sakė B. Žemaitis.

  „Be abejonės, šiandien mokesčių administratorius nebūtų toks, be partnerių ir institucijų, su kuriomis bendradarbiauja. Todėl nuoširdžiai dėkoju Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams, Aleksandro Stulginskio universitetui. Jūsų indėlis į šios konferencijos sėkmingą startą iš tiesų didelis“, – dėkojama partneriams ir konferencijos pranešėjams už palaikomą dialogą ir tokiu būdu kuriamą pažangą teigė Judita Stankienė.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Finansininkų klubas – konferencijos partneris, dalyvavo rengiant konferencijos programą ir pasisakant. Pranešimus konferencijoje pristatė ir praktine patirtimi dalijosi klubo vadovė, UAB „Aurita“ direktorė Vaida Butkuvienė, Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė prof. dr. Astrida Miceikienė, UAB „Hegelmann Transporte“ finansų direktorius Vytis Arlauskas, UAB „Eoltas“ Finansų departamento vadovė Jurgita Gulbinienė.

  Vaida Butkuvienė pateikė i.SAF praktinio taikymo problematiką, pasiūlymus sistemos tobulinimui, palinkėjo, kad sistema nuosekliai siektų tikslo – mažinti mokesčių administravimo naštą.

  Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanės prof. dr. Astridos Miceikienės teigimu, skaitmenizacijos laikmečiu pokyčiai tiek valstybinėse, tiek verslo sektoriuose neišvengiami, todėl džiugu, kad Lietuvos mokesčių administratorius žengia koja kojon su informacinių technologijų pažanga.

  Renginys sulaukė didelio regiono verslininkų susidomėjimo: abejose konferencijos dalyse dalyvavo daugiau nei 200 žmonių.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai siekia nuolat bendradarbiauti su mokesčių administratoriumi, pasirengę skleisti informaciją, organizuoti mokymus, teikti pasiūlymus ir padėti diegti bei tobulinti i.MAS sistemą siekiant bendro tikslo – mažinti mokesčių administravimo naštą.


Skip to content