• Dešimtąjį kartą apdovanotos socialiai atsakingos įmonės

  Dešimtąjį kartą apdovanotos socialiai atsakingos įmonės

  Pažangiausios Lietuvos įmonės, 2016 m. nuveikusios daugiausiai įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje, iškilmingai pagerbtos jau dešimtąjį, jubiliejinį kartą. Socialinės įmonių atsakomybės esmė – kai darbuotojų, aplinkos, bendruomenės labui viršijama tai, ką įpareigoja vykdyti teisės aktai.

  Džiugu pranešti, kad du Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai pelnė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimus – tai UAB „SDG“ ir UAB „Baldai Jums“.

  „SDG“ trečius metus iš eilės Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose pelnė Bendruomeniškiausios įmonės vardą už už bendruomenės tradicijų, kultūrinio paveldo išsaugojimo ir kultūrinių renginių rėmimą.

  Nominacijoje „Metų darbovietė 2016“ apdovanota UAB „Baldai Jums“ už sprendimus, kuriais tinkamai įvertinama darbuotojų sukuriama pridėtinė vertė ne tik verslui.

  Šių metų nugalėtojai apdovanoti tvariomis dovanomis – vazoninėmis kriaušaitėmis, kurias galima auginti patalpoje. Sveikinimai kolegoms!

Skip to content