• DĖL PARAMOS KAUNO MIESTO NEĮGALIŲJŲ DRAUGIJAI

  Gruodžio 1-oji – tarptautinė neįgaliųjų diena. Kasmet minėdami šią dieną mes prisiliečiame kas mintimis, kas konkrečiais darbais prie žmonių, patyrusių į vairias kasdienybės ir būties gyvenimo traumas.

  Kauno miesto neįgaliųjų draugija yra visuomeninė ne pelno siekianti organizacija, kuri sprendžia savo narių socialinius bei kultūrinius klausimus. Tai pati didžiausia neįgaliųjų organizacija Kauno mieste, vienijanti apie 2500 neįgaliųjų. Draugija dalyvauja vykdant vyriausybės patvirtintą nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos programą 2003-2012 metams.

  Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymas leidžia remti mūsų draugiją ir naudotis mokesčių lengvatomis, kurios šiuo įstatymu suteikiamos labdaros ir paramos davėjams. Draugija turi labdaros gavėjo statusą

  Artėja Šventos Kalėdos.

  Prašome Jūsų rasti galimybę, labdaros būdu, paremti Kauno miesto neįgaliųjų draugiją piniginėmis lėšomis, prekiaujama ar savo gamybos produkcija. Gauta labdara bus panaudota draugijos reikmėms ar išdalinta labiausiai remtiniems mūsų draugijos nariams. Jūsų gerumo šiluma per šventes uždegs vilties ir džiaugsmo kibirkštėlę mūsų širdyse.

  Iš anksto dėkojame.

  Pagarbiai,

  PirmininkasIgnas Mačiukas

Skip to content