• Bus pristatytas antikorupcinis vadovas verslui

  Gruodžio 9 d. 9.00 val. Tarptautinės antikorupcijos dienos proga verslo, nevyriausybinio ir valstybinio sektoriaus atstovai kviečiami į viešą konsultaciją, kurios metu dalinsimės idėjomis ir ieškosime galimybių bendriems projektams antikorupcinei aplinkai stiprinti.

  Nors situacija mūsų šalyje gerėja, vis gi, kaip rodo Transparency International Pasaulinis korupcijos barometras, kas ketvirtas Lietuvos gyventojas praėjusiais metais davė kyšį. Bendromis jėgomis galime prisidėti prie spartesnio pokyčio šioje srityje.

  Renginio metu SEB bankas pasidalins apklausos, kaip didžiosios įmonės susiduria su korupcija, rezultatais ir kvies dalyvius kartu padiskutuoti apie reikalingas priemones šiai verslui opiai problemai spręsti. Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos rizikos skyriaus viršininkas Vidmantas Mečkauskas pristatys parengtą antikorupcinį vadovą verslui ir kvies aptarti, kaip geriausia jį įgyvendinti praktikoje, kaip kurti skaidrią ir patikimą aplinką Lietuvos verslui.

  Renginio dalyviai diskutuos grupėse, kokių priemonių turime imtis, kad skaidrumo ir sąžiningumo būtų daugiau. Susitikimo metu dalyviai taip pat galės pasiūlyti savo temą aptarimui. Jūsų nuomonė bei įžvalgos ypač vertingos tolesniems darbams, tad laukiame Jūsų registracijos.

  Registruokitės spausdami šią nuorodą
  iki gruodžio 8 d.

  Renginio vieta – Vilniaus mokytojų namų svetainė (Vilniaus g. 21).

  Renginio trukmė – iki 2 val.

  Renginio partneriai:

  Skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“, Asociacija „Investors‘ Forum“, „Transparency International“ Lietuvos skyrius, EY Lithuania, SEB bankas

Skip to content