• Bronzos „Darbo žvaigžde“ apdovanotas V. Jokužis

  Bronzos „Darbo žvaigžde“ apdovanotas V. Jokužis

  Spalio 27 d. Enterprise Europe Network metinės konferencijos metu kaunietis, UAB „Elinta“ vadovas Vytaurtas Jokužis apdovanotas aukščiausio Rūmų apdovanojimo „Darbo žvaigždės“ bronza už inovatyvumą.

  Vytauto Jokužio vadovaujama UAB „Elinta“ savo veiklą pradėjo 1991 metais kaip mokslinė – gamybinė įmonė, siekianti Lietuvos pramonei padėti spręsti automatizavimo uždavinius.

  Žodis ELINTA reiškia ELEKTRONIKA+INTELEKTAS.

  Nuo pat įmonės įkūrimo joje dirba aukštą kvalifikaciją turinti komanda, siekianti naujovių ir geriausių techninių sprendimų savo klientui.

  Vytautas Jokužis apdovanotas už nuolatinį inovacijų diegimą.

  Pasiekimai:

  • Už pirmojo Lietuvoje elektromobilių pakrovimo punkto įrengimą bei jo bandymus naudojant įmonėje sukurtą elektromobilį;

  • Už Kauno valymo įrenginių, vandens tiekimo Kauno miestui sistemos, vandens tiekimo Rygos miestui sistemos, Panevėžio elektrinės ir daugelio kitų objektų automatizaciją, kuri padėjo žymiai padidinti įmonių efektyvumą;

  • Už „Elintos“ antrinės įmonės sukurtus trimačių vaizdų skenerius „iQube“, kurie sėkmingai parduodami JAV, Australijoje ir visose Europos šalyse. Jais naudojasi Madrido „Real“ ir Liverpulio futbolininkai, „Tour de France“ dviratininkai.

Skip to content