• BRONZOS APDOVANOJIMAI NUSIPELNIUSIEMS RŪMŲ NARIAMS

  BRONZOS APDOVANOJIMAI NUSIPELNIUSIEMS RŪMŲ NARIAMS

  Bronzos „Darbo žvaigždėmis“ kalėdiniame Kauno PPA rūmų pobūvyje apdovanoti Alfonsas Meškauskas, Jonavos UAB „Baldai Jums“ generalinis direktorius, ir Kostas Jankauskas, UAB „Koncernas Alga“ generalinis direktorius.

  „Darbo žvaigždė“ yra aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai. Šis ženklas įsteigtas 1938 m. gruodžio mėnesį, pirmą kartą įteiktas 1939 m. pradžioje.

  „Rūmai yra stipri, autoritetą visame pasaulyje turinti organizacija, – sako A.Meškauskas. – Iš jos naudos turėsi tiek, kiek pasiimsi. Jei nesi Rūmų narys, užsienyje traktuojama, kad esi nepatikimas.“

  UAB „Baldai Jums“ tęsia šimtametes baldžių tradicijas Jonavoje. Kitąmet įmonė minės 100 metų jubiliejų. Kaip UAB, „Baldai Jums“ sėkmingai dirba jau 16 metų. 98 proc. produkcijos yra išvežama į prestižinius parduotuvių tinklus Vokietijoje, Anglijoje, Austrijoje, Olandijoje, JAV, Skandinavijos šalyse. A.Meškauskas įmonei vadovauja nuo 1994 m., keturis kartus buvo renkamas Jonavos rajono tarybos nariu.

  UAB „Koncernas Alga“ įsteigta 1995 m. rugsėjo 27 d. K.Jankauskas 1997-2000 m. buvo Marijampolės apskrities viršininku, nuo 2001 m. – koncerno viceprezidentu, nuo 2008 m. – generalinis direktorius. Į Marijampolės savivaldybės tarybą renkamas nuo 2000 m. Kartu su bendraminčiais įsteigė Marijampolės jaunųjų menininkų rėmimo fondą. „Gerovės pagrindas yra verslas ir darbas“, – įsitikinęs bronzos ženklu pagerbtas K.Jankauskas.

  2010 m. „Mažasis eksporto prizas“ įteiktas „Geralda Decor“.

Skip to content