• „Broma Jazz“ festivaliui rėmėjai su partneriais paruošė dovaną

  Rugpjūčio 15 dieną, šeštadienį, vidurio Lietuvos mieste Kėdainiuose – startuosiančiam „Broma Jazz“ festivaliui intensyviai ruošiasi ne tik festivalio organizatoriai, bet ir rėmėjai.

  Jaukiame Kėdainių senamiestyje, Rinkos aikštėje, nuo 11 valandos bus verdama kvapni festivalio uogienė iš derlingose Kėdainių žemėse subrandintų vaisių ir uogų. Planuojama išvirti ir į indelius išpilstyti 40 kg uogienės. Festivalio dalyviai, draugai ir bičiuliai galės parsinešti šio skanėsto į namus. Simboliškai bus prašoma paaukoti Kėdainių viešajai įstaigai „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“.

  „Daumantų“ pagardų gamintoai ruošdami skanias dovanas į pagalbą į pagalbą pasikvietė savo ilgamečius partnerius ir bičiulius akcinę bendrovę „Nordic Sugar Kėdainiai“ bei Kėdainių vietos veiklos grupės ir VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ aktyvistus.

  Uogienės stiklainiai bus pažymėti ir iniciatyvos „Baltoji banga“ ženklu. Netoleruojančios šešėlio bendrovės AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ ir UAB „Daumantai LT“ gražiai idėjai susivienijo norėdamos ne tik „pagardinti“ Kėdainiuose užgimusio džiazo festivalio programą, bet ir dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į neskaidraus verslo pasekmes visiems mums.

  AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ cukraus fabrikas yra stambios Vokietijos kompanijos „Nordzucker“ dalis, tiekiantis plataus asortimento ir aukštos kokybės produkciją Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkoms.

  UAB „Daumantai LT“ – viena didžiausių pagardų gamintojų Baltijos šalyse. Inovatyvi įmonė šiuo metu gamina daugiau kaip 100 skirtingų pavadinimų „Daumantų“ pagardus ir eksportuoja savo produkciją į Skandinaviją.

  Abi įmonės laikosi aukštų etikos standartų bei aktyviai dalyvauja socialinėse iniciatyvose.

  UAB „Daumantai LT“ yra generalinis festivalio „Broma Jazz“ rėmėjas.

  https://www.facebook.com/bromajazz?fref=ts

  Daugiau informacijos:

  Jorūnė Liutkienė, 8 698 03 571, jorune.liutkiene@daumantai.lt

  Justina Ignatjevaitė, 8 526 85 802, Justina.Ignatjevaite@nordzucker.com

Skip to content