• Birželio 18-ąją minimas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įkūrimo 90-mečio jubiliejus

    Birželio 18-ąją minimas Lietuvos prekybos

    1925 m. birželio 18 d. Kaune buvo įkurti pirmieji Lietuvoje prekybos ir pramonės rūmai. Jų vaidmuo ir reikšmė valstybės gyvenime buvo pažymėti 1922 ir 1928 m. Konstitucijose.

    Rūmų branda neatsiejama nuo valstybės raidos. Jie vykdė ir iki šiol vykdo valstybės deleguotas funkcijas, atstovauja Lietuvai tarptautinėse bendrijose, puoselėja verslo kultūrą ir socialinę atsakomybę, kuria solidarumu bei pagarba grįstus tarpusavio santykius, verslininkams atveria kelius į pasaulio rinkas.

    Per atkurtos nepriklausomybės dešimtmečius rūmai sukūrė pagrindus verslo savivaldai ir bendruomeniškumui, tapo atsakingai veikiančiais valdžios socialiniais partneriais, sukūrė įmonių konkurencingumui reikalingą paslaugų sistemą, efektyviai veikia Europos ir pasaulio verslo aplinkoje. Būti Rūmų nariu yra garbės, reputacijos ir patikimumo ženklas. Rūmai visuomet atviri naujoms idėjoms, konstruktyviam dialogui su visomis visuomenės grupėmis, kurdami gerąją patirtį.

    2015 m. birželio 18 d.16 val. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre rengiamas iškilmingas rūmų 90-mečio minėjimas. Jame pakviesti dalyvauti aukščiausi valstybės pareigūnai, užsienio kolegos, socialiniai partneriai, visų Lietuvoje veikiančių rūmų nariai, rūmų sistemai nusipelnę žmonės. Ši šventė – atminties ir pagarbos ženklas visiems, kūrusiems rūmus, puoselėjusiems organizacijos vertybes bei tradicijas ir kartu paraiška drąsiai imtis XXI amžiaus iššūkių.

Skip to content