• Naujienos
 • Bendravo Prienų ir Jonavos verslininkai

  Bendravo Prienų ir Jonavos verslininkai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Prienų atstovybės nariai kolegų iš KPPAR Jonavos filialo kvietimu lankėsi Jonavoje. Vizito metu verslininkai susipažino su UAB „Baldai Jums“ veikla, susitiko su Jonavos filialo nariais.

  Prieniečius pasitiko KPPAR Jonavos filialo direktorė Dalia Sinkevičienė, kuri trumpai supažindino su veikla ir pakvietė į ekskursiją po daugiau nei 20 metų sėkmingai veikiančią įmonę „Baldai Jums“.

  Verslininkus lydėjusi įmonės vyriausioji technologė Valerija Liktravičienė pasakojo, kad pirmosios gamybinės patalpos įmonės teritorijoje buvo įkurtos daugiau nei prieš šimtą metų – dar 1911 metais. Tuomet čia veikė degtukų fabrikėlis. Ilgus metus teritorijoje veikė daugelio dar nepamirštas Jonavos baldų fabrikas, kuris peraugo į UAB „Baldai Jums“.

  Įmonėje yra įdiegtas pilnas gamybinis ciklas, kuris prasideda rąstų pirkimu, o baigiasi supakuotais baldais. Įmonė specializuojasi miegamojo ir svetainės baldų gamyboje, visa produkcija gaminama iš natūralios medienos. Įmonėje dirba per 400 darbuotojų.

  Net 97 proc. įmonėje pagamintos produkcijos iškeliauja į užsienį, į prestižinius pardavimo tinklus Vokietijoje, Anglijoje, Austrijoje, Nyderlandų karalystėje, JAV, Skandinavijos šalyse ir netgi Japonijoje. Lietuvoje „Baldai Jums“ gaminių galima nusipirkti įmonės teritorijoje esančioje firminėje parduotuvėje bei partnerių parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

  Į susitikimą su negausiu būreliu Prienų verslininkų negausiai atvyko ir Jonavos verslo įmonių atstovų – nors iš pradžių iš abiejų pusių besiruošiančių susitikimui buvo kelis kart daugiau, tačiau paskutinę akimirką vieniems sutrukdė ligos, kitiems darbiniai rūpesčiai.

  Susitikime dalyvavo įkapių drabužius siuvančios, turgavietę administruojančios, aplinką tvarkančios ir projektuojančios, nuotekų valymo sistemas gaminančios ir montuojančios, įrangos, skirtos produkcijos ženklinimui, platinimu užsiimančių įmonių atstovai.

  Iš prieniečių bene labiausiai pasisekė MB „Aroma Rex“ vadovui ir Prienų turgaus administratoriui Rimvidui Skorupskiui, galėjusiam patirtimi pasidalinti su centrinę Jonavos turgavietę administruojančios UAB „Gudžionys“ direktoriaus pavaduotoju Gintautu Bruku. Didžiausio susidomėjimo sulaukė UAB „Wilara“ vadovo Gedimino Olsevičiaus pasakojimas apie savo įmonę. Ir jo atsivežti prekių katalogai buvo kaip mat išgraibstyti – mat vieni patys ar jų šeimos nariai laiko kelias bičių šeimas, kiti turi bitininkyste užsiimančių draugų. Visus sužavėjo ir Angelės Garmuvienės šakotis, todėl tikimasi, kad netrukus šiais šakočiais bus prekiaujama ir Jonavoje.

  Kaip sakė Prienų atstovybės vadovė ir UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Padvaiskienė, yra ko pasimokyti iš trečius metus Jonavoje veikiančio filialo, jungiančio 36 narius. Kaip pastebėjo Jonavos verslininkai, jų mieste ilgus metus didžiulę įtaką įvairiose srityse turėjo AB „Achema“. Tačiau šioje įmonėje vykstant įvairiems pokyčiams, šiuo metu labai svarbu, kad plėstųsi ir kiti verslai.

  Abiejų rajonų verslininkai sutarė, kad bendradarbiavimas yra labai naudingas, jis turi tęstis, todėl kitas susitikimas numatytas Prienuose – L.Padvaiskienė pakvietė pasižiūrėti, kaip gaminamos grikių kruopos.
Skip to content