• Naujienos
 • BENDRA EUROPOS SĄJUNGOS ŽEMĖS ŪKIO POLITIKA. LENKIJOS PATIRTIS

  Lenkijos Respublikos Ambasada Lietuvoje organizuoja seminarą „Bendra Europos Sąjungos žemės ūkio politika. Lenkijos patirtis“.

  Prof. habil. dr. Andrzej Kowalski – Valstybinio Žemės ūkio ir maisto pramonės tyrimo instituto direktorius bei Varšuvos Aukštosios prekybos mokyklos mokslinis bendradarbis. Specializuojasi maisto pramonės vystymo analizių ir prognozių, Europos Sąjungos žemės ūkio politikos padarinių, žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių ekonomikos, nuosavybės transformavimo, žemės ūkio ir maisto produktų rinkos, maisto pramonės erdvinių aspektų, kaimo gyventojų socialinių pokyčių, individualių ūkių buhalterijos klausimuose. Yra autoritetingas specialistas savo veiklos sferoje. Kaip vyriausybės ekspertas ir patarėjas aktyviai dalyvauja rengiant ir vykdant Europos Sąjungos žemės ūkio politikos pagrindus bei jos padarinių vertinimus.

  Profesorius lankėsi Vilniuje 2007 m., dalyvavo seminare, skirtame žemės ūkio ir maisto pramonės problemų sprendimui, sukėlusiame didelį visuomenės susidomėjimą ir susilaukusiame labai pozityvių atsilėpimų. Šių metų seminaro tematika, apimanti ES žemės ūkio rėmimo patirtį bei prasidedančią diskusiją Bendros žemės ūkio politikos formos po 2013 m. klausimais, atitinka realius Lietuvos ir Lenkijos, kuri antroje 2011 m. pusėje pirmininkaus ES, žemės ūkio sektoriaus interesus.

  Maloniai kviečiame siųsti ponui Profesoriui klausimus bei pasiūlymus ir Jus dominančias temas elektroniniu adresu: Halina.Kalmyk@msz.gov.pl
  , iki 2010 m. lapkričio 8 d.

  Seminaro programoje – Profesoriaus Andrzej Kowalski paskaita bei diskusijų sesija. Pasibaigus seminarui, apie 12.30 val., su Profesoriumi galima bus pabendrauti per pietus, į kuriuos Jus nuoširdžiai kviečiame. Užtikriname sinchroninį vertimą lietuvių ir lenkų kalbomis.

  Jeigu negalėtumėte atvykti į seminarą, prašome atsiųsti savo atstovą ir informuoti apie tai elektroniniu adresu: Halina.Kalmyk@msz.gov.pl
  , iki 2010 m. lapkričio 6 d.

Skip to content