• Naujienos
 • Baigiamasis Dizaino savaitės renginys Kaune

  Baigiamasis Dizaino savaitės renginys Kaune

  Dizaino savaitės pabaigą pažymėjo Kaune, interjero dizaino centre „Artis“, restorane „APPETITUS“ vykęs renginys. Vakaro metu Dizaino savaitės dalyviams bei svečiams buvo pristatyta vykusių renginių apžvalga bei jaukioje aplinkoje aptarta tolesnė šio renginio vizija. Baigiamojo vakaro, į kurį buvo pakviesti visi Dizaino savaitės dalyviai ir gerbėjai, iniciatorius ir organizatorius Kauno PPAR rūmų narys UAB „ASIGA“.

  Renginių ciklą trumpai apžvelgė Dizaino savaitės atstovas Kaune, rūmų nario „Interjero elementai“ vadovas Giedrius Bučas.

  “ 8-tosios Dizaino savaitės metu keturiuose miestuose buvo surengta 120 renginių. Lietuvoje dizaino sritis kiekvienais metais vis stiprėja, įgauna naujas formas bei tampa neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi. Taip pat galima pasidžiaugti, kad nemaža dalis Lietuvos kūrėjų darbų virsta kolekcijomis, kurios vežamos į parodas užsienyje bei pelno tarptautinius apdovanojimus“, – pasakojo G. Bučas.

  Į paskutinį Dizaino savaitės vakarą Kaune susirinkę svečiai galėjo išvysti Lietuvos pramoginių šokių čempionato jaunių grupės finalistų pasirodymus. Drabužių kolekcijas pristatė dailės ir dizaino studija „Studija2a“. Visi norintys galėjo išmėginti piešimo ant vandens meną-Ebru, kurį pristatė VŠĮ Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA.

  „Belieka tikėtis, kad atrasti dizainą vis kitokiomis formomis ir spalvomis taps kasmetine Dizaino savaitės Kaune tradicija. Palinkėsiu visiems įžvelgti dizainą kiekvienoje smulkmenoje ir tuo mėgautis kiekvieną dieną“, – baigiamąjį žodį tarė vakaro organizatorius UAB „ASIGA“ vadovas Albertas Savickas.

  UAB „ASIGA“ pagrindinė veiklos sritis – interjero projektai, pilnas jų parengimas bei įgyvendinimas. Išskirtinių baldų dizainas ir gamyba. Daug dėmesio skiriama ne tik patogumui, bet ir funkcionalumui. UAB „ASIGA“ dizainerių sukurtuose balduose atsispindi pačios pažangiausios tendencijos, madingos spalvos, medžiagų faktūros, patogūs funkciniai sprendimai lengvai pritaikomi kiekvieno kliento norui. Nuolat ieškoma naujovių, galimybių panaudoti neįprastas medžiagas baldų ir interjero dizaine. Aktyviai bendradarbiaujama su studentais ir jaunaisiais dizaineriais. Esame atviri kūrybinėms idėjoms, naujų rinkų paieškai ir drąsiausiems užmojams.

  Profesionalumas, lankstumas, darbo patirtis ir naujų idėjų dvasia – tai, kas skiria mus iš kitų.

  Idėjos prasideda čia!!!

  www.asiga.euSkip to content