• Naujienos
 • Baigėsi „SDG akademijos“ surengta akcija „Išmok vairuoti ir laimėk savo pirmąjį automobilį“

  Baigėsi „SDG akademijos“ surengta akcija „Išmok vairuoti ir laimėk savo pirmąjį automobilį“

  Akcijos prizas – automobilis „Hyundai Getz“ bus įteiktas Dovilei Rutkauskaitei – Levulei, sėkmingai baigusiai mokymus uždarosios akcinės bendrovės „SDG akademija“ vairavimo mokykloje. Laimėtoja liepos 11 d. buvo išrinkta burtais, dalyvaujant nepriklausomam auditoriui.

  Nauju pavadinimu į rinką įžengusi vairavimo mokymo paslaugas teikianti įmonė „SDG akademija“ nuo 2013 m. rugsėjo 2 d. surengė akciją „Išmok vairuoti ir laimėk savo pirmąjį automobilį“. Akcijoje dalyvauti iki š.m. birželio 30 d. galėjo visi vairavimo mokyklos „SDG akademija“ mokiniai, kurie nurodytu laikotarpiu užsiregistravo į automobilio vairavimo kursus ir visiškai atsiskaitė už suteiktas paslaugas.

  „Norime, kad mūsų vairavimo mokyklos mokymo klasės taptų būsimų vairuotojų traukos centrais, kuriuose jie galėtų ne tik išmokti kelių eismo taisyklių subtilybių, išnagrinėti sudėtingas situacijas kelyje, mokytųsi saugiai ir ekonomiškai vairuoti, bet ir įgytų labai svarbių įgūdžių bei žinių, padėsiančių tapti sėkmingu, sąmoningu, kultūringu ir svarbiausia – saugančiu save ir kitus vairuotoju, – pasakoja „SDG akademijos“ direktorė Karolina Žekaitė. – Taip pat, surengę papildomus vairuotojų mokymus, kartu su jaunais vairuotojais, pažeidusiais kelių eismo taisykles, analizuosime jų klaidas, kad jos ateityje nepasikartotų.“

  Automobilius „Hyundai“ jau daugiau kaip dešimtmetį naudoja SDG įmonių grupės darbuotojai. Tai – patikimi, manevringi ir ekonomiški automobiliai.

  „Manome, kad „Hyundai Getz“ automobilis tinkamas būti pirmąja transporto priemone ką tik vairuotojo teises įgijusiam jaunam vairuotojui“, – tikina K.Žekaitė.

  Pasibaigusi automobilio lošimo akcija – pirma, bet tikrai ne paskutinė. Tai tik naujos „SDG akademijos“ tradicijos pradžia.


Skip to content