• B. Žemaitis susitiko su Seimo Pirmininku V. Pranckiečiu

    Sausio 23 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis priėmė neseniai Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidento pareigas pradėjusį eiti Benjaminą Žemaitį.

    Susitikimo tikslas – aptarti, kaip efektyvinti komunikaciją tarp verslo ir valdžios. „Pirmas dalykas, tai, kaip didžiausiai Lietuvos verslo organizacijai, reikia prisistatyti. Kitas dalykas – kad šalies vadovai išgirstų verslo nuomonę iš regionų, reikia paieškoti mechanizmų, kaip geriau komunikuoti tarp verslininkų ir valdžios. Mes esame organizacija, kuri arčiausiai verslo aktyviai veikia visoje Lietuvoje. Mano pagrindinis rūpestis – kaip tą nuomonę „nunešti“ iki įstatymų leidybos“, – prieš susitikimą ELTAI komentavo B. Žemaitis.

    Pasak asociacijos prezidento, susitikime buvo aptartos šiandieninės verslo aktualijos, pavyzdžiui dėl rengiamo socialinio paketo, pagal kurį darbdaviai galėtų apmokėti darbuotojų sveikatinimo, poilsio, laisvalaikio ir kitas paslaugas. „Mes labai sveikiname šią iniciatyvą. Tai nebus daroma atlyginimų sąskaita ir kategoriškai nepritariame, kad esą tai bus pajamos natūra, kurias reiktų apmokestinti pajamų ir kitais mokesčiais“, – sakė B. Žemaitis.

    Asociacijos lyderis taip pat pristatė rūmų sistemoje steigiamų komitetų idėją. Aptarta, kad šie šakiniai (ekonomikos ir finansų, socialinių reikalų ir darbo, tarptautinių ryšių, regioninės plėtros, švietimo ir mokslo) bendradarbiautų su atitinkamais Seimo komitetais.

Skip to content