• Naujienos
 • Atvirų durų diena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vytauto pr. 29

  Atvirų durų diena Kauno prekybos

  Spalio 27 d., penktadienį, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai plačiai atveria duris verslo bendruomenei.

  8:30 10:15

  Penktadienio ryto kavos metu rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė papasakos apie spartesnio Jūsų ir Jūsų verslo augimo galimybes veikiant aktyvioje bendrystėje. Sužinosite, kokią pridėtinę vertę ši didžiausia Kauno regiono verslo organizacija gali suteikti Jums ir Jūsų bendrovei. Pabendrausite su rūmų bendruomenės nariais, pasikeisite kontaktais, galėsite pasidalinti mintimis apie savo verslą ir patirtį.

  10:15 – 11:00

  Pakviesime apžiūrėti naujas administracines rūmų patalpas, pabendrauti su darbuotojais.

  11:00 12:30

  Rengiamas susitikimas ir diskusija su Kaune išrinktais Seimo nariais. Kviečiame pasikeisti nuomonėmis apie šalies ekonomikos aktualijas, verslo aplinkos problemas, dalyvavimą teisėkūros procesuose. Klausimus Seimo nariams prašome pateikti iš anksto.

  13:00 – 14:00

  VšĮ „Lietuvos inovacijų centras“ projektų vadovas Gytis Junevičius pristatys ES struktūrinių fondų investicijų galimybes verslui: „InoConnect“, „Eco-inovacijos LT+“ , „Kompetencijų vaučeris“ „Inostažuotė“ ir kt.

  14:0015:30

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinė direktorė Olga Grigienė papasakos apie rūmų sistemą, valdymą, strategines veiklos kryptis ir paslaugas nariams (verslo interesų atstovavimas, bendruomenės renginiai ir kontaktai, vadovų ir specialistų klubai, mokymai, verslo partnerių paieška ir konsultacijos tarptautinės plėtros klausimais, profesinis mokymas, projektinė veikla ir valstybės deleguotos funkcijos).

  15:30

  Rūmų įkurtuvių proginis tortas.

  Išankstinė registracija užpildžius žemiau esančią formą ir nurodžius programos dalis, kuriose ketinate dalyvauti.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  arba tel. 861408527.

  Spartesnis Jūsų ir Jūsų verslo augimas veikiant aktyvioje bendrystėje!

  <iframe src=“https://docs.google.com/forms/d/11zT5_hhUjSSfuFHEypvDlmXm47Ml4dwVfIu7Dc5lXQc/viewform?embedded=true“ width=“460″ height=“1200″ frameborder=“0″ marginheight=“0″ marginwidth=“0″>Loading…</iframe>

Skip to content