• Naujienos
 • Atvirų durų diena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  Praėjusią savaitę Kauno ir Marijampolės regionų verslininkai buvo pakviesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų dieną. Renginio, kuriame dalyvavo 30 verslo atstovų, metu visus susirinkusiuosius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė bei pristatė Rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, Rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui bei plačias galimybes įmonėms užmegzti naujus kontaktus tiek Kauno PP rūmų bendruomenėje, tiek tarptautinėse rinkose, dalyvaujant Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network Lietuva tinklaveikoje. Taip pat buvo išsamiau pristatytas Rūmuose vykdomas verslo interesų atstovavimas, vykstantys bendruomenės renginiai, aktyviai veikiantys vadovų ir specialistų klubai, gausybė mokymų, galimybės naudotis verslo partnerių paieška ir konsultacijomis tarptautinės plėtros klausimais bei daugybė kitų Kauno PPA rūmų veiklų, kuriomis gali naudotis išskirtinai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

  Į atvirų durų dieną susirinkusią verslo bendruomenę pasveikino ir tapti aktyviais jos nariais kvietė 3 įmonių atstovai, kurie pasidalino narystės sėkmės istorijomis. Esami rūmų nariai, dar svarstantiems apie galimybę prisijungti prie didžiausių rūmų Lietuvoje, prisistatydami dalinosi patirtimi, ką jiems suteikė narystė Kauno PPA rūmuose. Savo sėkmės istorijomis dalinosi UAB „Cosmoway“ direktorius Žilvinas Dubosas, MB „Prokinesis“ vadovas Sigitas Čiapas, UAB „Diremta“ bendrasavininkė Rita Daugėlienė.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „Cosmoway“ direktorius Žilvinas Dubosas susirinkusiesiems pristatė verslo misijų naudą. Taip pat Kauno rūmų verslo bendruomenės narys pasidalino patirtimi – Kauno PPA rūmų Atstovavimo skyriaus suteikta pagalba, formuojant ir teikiant poziciją ESO, susidūrus su keblumais statant elektrinę. Kauno PPAR rūmai atstovauja bendriesiems verslo interesams ir deda visas pastangas, kuriant geresnę verslo aplinką. Tad KPPAR dėka ESO atsižvelgė į kreipimąsi ir išgirdusi įmonės problematiką statant elektrinę, suteikė  palankias sąlygas elektrinės statybai.

  MB „Prokinesis“ vadovas Sigitas Čiapas, Kauno PPAR veikiančio Marketingo vadovų klubo vadovas akcentavo įsitraukimo į Rūmų veiklas, aktyvaus dalyvavimo narių bendruomenėje ir klubų susitikimuose svarbą ir naudas. Jis pabrėžė: „Ne tik gauti, bet ir duoti šiai bendruomenei, kaip asmeniui, prisidėti prie visų mūsų gerovės ir kartu augti – tai taip pat – labai svarbu.“, – pristatydamas ir Rūmuose veikiantį Marketingo vadovų klubą, įkvepiančiai kalbėjo MB „Prokinesis“ vadovas Sigitas Čiapas.

  UAB „Diremta“ bendrasavininkė Rita Daugėlienė, kuri dalyvavo ne vienoje KPPAR Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus organizuojamoje verslo misijoje, plačiau papasakojo apie jų teikiamą naudą, atrastus naujus kontaktus, verslo partnerius, užsimezgusius bendradarbiavimo ryšius ne tik su lankomos šalies verslo atstovais, bet ir į tą pačią verslo misiją vykstančiomis Lietuvos įmonėmis. KPPAR narė džiaugėsi didžiausios verslo bendruomenės regione, šiuo metu vienijančios beveik 900 įmonių narių,  stipria bendryste.

  Atvirų durų renginiui Kauno PPA rūmuose įpusėjus, renginio svečias dr. Vaidas Petrulis, Kauno technologijos universiteto Architektūros ir statybos instituto Architektūros ir urbanistikos tyrimų centro vadovas pristatė laikinosios sostinės architektūrą, kuri 2023 m. buvo pripažinta UNESCO pasaulio paveldu. Susitikime buvo aptarta kuo šie pastatai reikšmingi ir įdomūs Lietuvos bei pasaulio kontekste.

   

Skip to content