• Naujienos
 • Atvirų durų diena: apie rūmų naudą asmeniui, verslui, visuomenei

  Didžiausia ir žinomiausia regiono verslo organizacija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, surengė tradicinį Atvirų durų dienos renginį. Į jį sukviesti Kauno bei Marijampolės apskrities verslininkai, besidomintys naryste rūmuose. Tokia proga pasitaiko tik du kartus per metus – pavasarį ir rudenį. Tiesa,  dalis rūmų renginių yra atviri, tačiau tik šios dienos metu taip išsamiai pristatoma rūmų veikla, bendrystės teikiama nauda, išsakomi narių ir besidominančiųjų lūkesčiai.

  Apie asmeninio ir verslo augimo galimybes aktyvioje bendrystėje, bendruomenės renginius, vadovų ir specialistų klubus, mokymus, verslo partnerių paiešką, konsultacijas tarptautinės plėtros klausimais, kokią pridėtinę vertę asmeniui, verslui, miestui, visuomenei kuria rūmai, pasakojo rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė.

  Evaldas Sauliūnas, UAB „Kauno stiklas“ direktorius, rūmų atstovas darbo grupėje prie Aplinkos ministerijos dėl pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo teisinės bazės tobulinimo, kalbėjo apie atstovavimą verslo interesams. Rūmuose sudaryta narių darbo grupė, kuri svarsto ir teikia pasiūlymus dėl pakuočių ir atliekų tvarkymo valdžios institucijoms.

  Kokios yra pameistrystės galimybės pitraukiant naujų darbuotojų, papasakojo Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Misonė.

  Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė, pabrėžė rūmų bendruomenės pridėtinę vertę verslui, pasakojo apie tai, kaip verslininkai dalyvaudami rūmų veiklose dalyjasi savo žiniomis, patirtimi bei įsitraukia į bendrus socialinius projektus.

  Apie tai, kad dalyvaudami klubuose vadovai kelia savo kompetencijas, vyksta susitikimai su įdomiais žmonėmis bei klubai patys organizuoja konferencijas pristatė Mantas Raišys, UAB „Incon“ direktorius bei Kauno verslo vadovų klubo vadovas.

  Buvo pristatyta rūmų svetainėje veikianti moderni „Narys-nariui“ konsultacijų ir pasiūlymų programa, kuri suteikia bendruomenės nariams galimybes tapti konsultantais arba pasirinkti pageidaujamą konsultaciją bei parduoti, pirkti kitų narių paslaugas, produktus su draugiška nuolaida.

  Dainius Mikeliūnas, UAB „Verslavita“ regiono vadovas, bei Gina Mackevičienė, R.E. Experts, CAPITAL Kaunas, LNTAA sertifikuota NT brokerė, pateikė pavyzdžius, kaip tai gerina jų verslų pažangą.

  Apie partnerių paieškos galimybes ir sėkmės istorijas pasakojo Tomas Pagirys, UAB „Aciety“ verslo vystymo vadovas, ir Giedrė Veličkienė, MB „Filmai ir kvapai“ direktorė. Regiono verslo bendruomenės patirtį atskleidė Simonas Petrulis, Marijampolės LEZ valdymo bendrovės direktorius.

Skip to content