• Atsiveria platesnės galimybės bendradarbiauti su Kanada

    Atsiveria platesnės galimybės bendradarbiauti su Kanada

    Vasario 4 d. Marijampolėje viešėjo Kanados ambasados biuro Lietuvoje vadovė Jeanete Stovel. Viena iš svarbiausių atstovybės funkcijų yra kaupti, analizuoti informaciją apie vietos rinką, skatinti prekybos ryšius tarp dviejų valstybių, o tai yra įmanoma tik tais atvejais, kai gerai yra žinoma rinka, abiejų šalių poreikiai ir užmezgami tiesioginiai kontaktai su įmonėmis.

    J. Stovel susitiko su vietos verslo įmonių vadovais, suinteresuotais bendradarbiavimu su Kanados verslininkais. Susitikimas vyko Kauno prekybos , pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale, dalyvavo besidominančios įmonės – rūmų narės UAB „Mantinga“, UAB „ICECO žuvis“, AB „Fasa“, UAB „AC Transport“ bei socialinis partneris VšĮ Marijampolės kolegija.

    Daugiausia kalbėta apie galimybes, kurios atsiveria abiejų šalių verslininkams nuo ateinančių metų, įsigaliojus prekybos sutarčiai su ES . Pagal šią sutartį bus taikomi lengvatiniai importo ir eksporto mokesčių tarifai, paprastesnės taps su šia veikla susijusios procedūros ir kt.


Skip to content